Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van még olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi, aki nem csalta meg még a párját? Ha lehetőségük adódott is, és nem engedtek a csábításnak?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdést látok naponta, és mindig a férfiak lépnek félre. Általában nem is egyszeri alkalom, hanem szeretőt tartanak. Sokan az ismeretségi körömben is azt vallják, hogy szeretik a párjukat és nem hagynák el, csak hiányzik nekik a hódítás, az új kapcsolat varázsa.
2021. júl. 17. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Provokálsz ugye?

Ezt valami férfi tette fel, hogy most jöjjenek a hörgő DEANŐKISOLYANOK válaszok.

Nyugi mindkét nemből rengeteg a félrelépő.

2021. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem provokálok, csak érdekelne. Nő vagyok, én is átéltem. És tényleg azt vettem észre, hogy általában a férfi a hűtlen. Biztos van nőkből is, de túl nyomó többsége férfi. Vagy a nők sokkal jobban titkolóznak és nem derül ki vagy nem ismerek ilyet.
2021. júl. 17. 11:51
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez az oldal a panaszkodásra való. Nyilván ahol minden rendben, az nem fog kérdést kiírni. Felesleges ebben általánosságot keresni!
2021. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Nő vagyok, és csaltam meg a páromat, aki viszont sosem lépett félre. Hülye általánosításokat írsz.

Természetesen mindkét nemnél ugyanaz a kelepce, vonz az új, az ismeretlen, az izgalmas.

2021. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
akiknek rendben vannak a dolgaik otthon , azok olyan helyzetbe sem kerülnek hogy megcsalás lehessen a vége.. Az a férfi aki szereti a párját az nem fog 3 méternél közelebb kerülni egy nőhőz és bájcsevejezgetni..
2021. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az új kapcsolatnak is csak rövid ideig van varázsa, felesleges belemenni kapcsolat mellett ilyenekbe. Rohadt nyomasztó tud lenni egy idő után a titkolózás. Átéltem és nagyon nem érte meg, későn jöttem rá hogy ez engem hosszútávon nem boldogít.
2021. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Gondolom addig van varázsa, amíg titokban van. Plusz idővel felemésztheti az embert a sok hazugság. Nálad, hogy alakult ez a dolog? Lebuktál végül a párod előtt? Együtt maradtatok vagy nem tudott megbocsátani?
2021. júl. 17. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírtam a lelkiismeretemmel, elmondtam. De később jöttem rá, egy rövid pár hetes románcért eldobtam mindent. Ő nem tudott megbocsátani. Igen, ad egy izgalmat, hogy titokban, de átgondolva a helyzet volt izgalmas nem feltétlenül az hogy xy-al. De mint írtam nem érte meg, többet az életbe nem megyek ilyenbe bele. Azóta is ettől szenvedek, pedig 1 éve volt.
2021. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
az lép félre akit otthon elhanyagolnak.valószinű a ffit.
2021. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagyon régen volt. A feleésgem kórházban vol és késő este átjött a kolléganőm, hogy nem megy valamelyik tárgy. Levelezőn tanultunk főiskolán. A férje külföldön dolozott és bár nem került szóba semmi da nagyon nem akart hazamenni. Az utolsó helyi járatra úgy dumáltam rá, hgy ne kelljn sokat gyalogolni. Ma sem tudom jól tettem vagy nem. Egy mozdulat és az ágyamban lett volna. Aztán sok évvel később elváltunk és már nem voltam ilyen gátlásos .
2021. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!