Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hisztek még nekik? Tegn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztek még nekik? Tegnapi kerti partin belebotlottam a kolléganőm nős szeretőjébe, aki a feleségével volt. Kíváncsi voltam a feleségre, így odatévedtem. Szokásos női dumálás....gyerek, férj.....meghallgathattam..

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy volt szeretője a férjének, de már vége, mert ez az egyszeri botlás elfogadható 25 év házasság alatt és most, mint a kisangyal olyan szorgos, kedves.....

A pasi most is együtt van a kolléganőmmel....

Szóval, aki felteszi a " ha egyszer megcsalt x hónapig, ugye csak szex volt" kérdést, javaslom ne dugja a fejét a homokba.



#szerető #újramegcsal
2021. júl. 25. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudja azt szerintem, csak nem akarja tudomásul venni. Mert nem akarja hogy széthuljon az élete.
2021. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Figyi, te nem gondolkodtál még azon hogy esetleg mindenkinek jó ez így?

Nem mindenki akar ám szétszedni egy családot, sem elválni.

A kolléganőd tudja hogy családossal kezd. Akkor?

2021. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Léteznek nyitott házasságok. Ertelme nincs, de aki gyáva válni az meg is érdemli.
2021. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Önámítás, tudja a feleség, csak ott a vagyon/ hitel/ stb ott tartja.

A faszi gyáva....

Nem mindenki akar válni, mert ahhoz nagy erő, elszántság kell.

2021. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
#2 itt a férj bomlasztja a családi egységet, gyáva, gerinctelen.
2021. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz eltitkolni azt ha valaki szeretőt tart. Sok mindenben megváltozik a viselkedése, a szokásai, csak a hlye nem veszi észre, szóval biztos tudja ez a feleség is, csak nem válnak el emiatt. Inkább a feleség lenyeli, csak ne hulljon szét a család. Elég sok alázat kell ahhoz, hogy ezt eltűrje bárki is. Itt a nő tartja egyben a családot, a férj/apuka meg szégyellje magát.
2021. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Mennyi ilyen van, te jó ég én már inkább nem kezdek beszélgetésbe ilyenekkel, mert adják a minta családot aztán az egész falu tudja a férje kivel és mikor csalja 😁

Hülyét csinál magából a nő... pedig értelmes nő, anyagilag sem függ tőle de a pasitól totál eldobja az agyát ezért ilyen ...

2021. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
7# Hogy tudna eldobni valamit, ami nincs neki?
2021. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg neki is van szeretője.

Esetleg úgy gondolta, semmi közöd hozzá, és mondott valami sablont.

2021. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

8 Más dolgokban van neki agya, ez teny, tanult és értelmes nő de ha a pasirol van szó totál behülyül.



Aki lepontozott , indokolja már meg, köszi 😀

2021. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!