Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem a barátom megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom megcsal, hogyan bizonyosodjak meg róla?

Figyelt kérdés
Nem sok jel utal rá, de mégis úgy érzem, hogy megcsal a párom. A két dolog amit fel tudok mutatni hogyha ott hagyok nála véletlen valamilyen ékszert akkor következőnek ha megyek mindig valamilyen fiók hátuljából vagy jól eldugott helyről veszi elő és nem is örül neki nagyon ha otthagyom. A másik, hogy amikor megy fürdeni néha megszámolom, hány óvszer van az ágya melletti fiókban és összevetem az együttléteink számával, de valahogy sosem jön ki jó eredmény. Nem akarom letámadni, mert önmagában ezek nem akkora tragédiák, de hogyan szerezhetnék bizonyosságot róla, hogy nincs semmi baj, anélkül, hogy neki elmondanám?

2021. júl. 26. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Megcsal
Nem csal meg
38 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudjuk, hogy hányas voltál matekból, ezért számold meg 2-er (ha nem egyezik, akkor ismét 2-er) mielőtt elmész és mikor újra ott vagy ismét meg számold meg 2-er.
2021. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
te vedd ki az óvszert, olyan indokkal h te akarod felhúzni neki szájjal vagy ilyesmi. Ezt mikor második alkalommal bejátszod, tudod mondani h legutóbb még 5 volt.. most meg 3, valami nem oké.
2021. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Lehet használja az óvszert masztinál is. Néha én is szoktam. Ez nem bizonyíték önmagában.
2021. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Ilyenkor igaz a mondás, ha nem tudsz egy jó szót szólni akkor inkább maradj csendben. Nyilván nem a matematikai készségeimmel van a probléma, sokkal inkább az lehet amit a #3 válaszoló írt akinek köszönöm a választ erre még nem gondoltam.

2021. júl. 26. 18:36
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

A mobilját nem dugdossa előtted?

Nálam ez volt a legfeltűnőbb jel. Ahogy kezdődött a megcsalás, elkezdte a telefonját dugdosni, ideges lett, ha már csak arrébb tettem, magával vitte még a wc-re is, ami korábban nem volt rá jellemző.

2021. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 nem szerencsére nem, sőt kód sincsen rajta
2021. júl. 26. 18:49
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező az miért sértő számodra, hogy nem szeretném egy szimpla félreszámolás miatt menjen tönkre az életed?


Másrészről igazad van, a te életed te döntésed, ha más hibájából nem szeretnél tanulni, majd tanulsz a sajátodból!


100-as csomagnál nálunk is ez volt, lapátra is kerültem. Őrjöngés 51db kéne legyen és csak 49db van, megszámoltam 55db, újraszámoltam és 54db, ismételten megszámoltam persze tök idegbetegként és 54db, de süket fülekre találtam, pár hétre rá meg kiderül 2 kandúrja is volt rajtam kívül. Lehet neked is vaj van a füled mögött?

2021. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Értem, de mi 10-es csomagokat szoktunk venni, azt már csak megtudom számolni...
2021. júl. 26. 20:52
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Nézz bele a telefonjába, ha úgy sincs rajta kód.
2021. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Ne akard kisajátitani,legyen lazább a kapcsolat!
2021. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!