Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Üdv! Tud bárki bármi megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Üdv! Tud bárki bármi megoldást az új p*nci utáni mérhetetlen vágy leküzdésére?? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek, természetesen a viták, hiszik játszanak itt is, de hol nem... Ez normális! Szeretjük egymást, szeretem a párom, szerelemmel, megkapok mindent az ágyban, és amúgy is.... De az új p*unci, az új íz, illat, hang, tapintás,hogy bele nyalhassak egy új, másik nő poosijaba, hogy lássam élvezni a fa***mon... Egyszerűen szívbe, lélekbe markoló vágyat érzek ezek után. Szinte lelki a fizika fájdalmat okoz vissza fogni magam... És ez borzaszto Nagy teher...

Mi erre jó megoldás?!


Köszönöm az értelmes válaszokat!


33 / F



2021. júl. 29. 05:03
A kérdező szavazást indított:
Dugj félre úgy, hogy tuti ne bukj le
Ez csak egy döntés, ha szereted a párod, nem kell más
Én is ebben a helyzetben vok, és nem tudom mit tegyek
68 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

“Ez csak egy döntés, ha szereted a párod, nem kell más”


Ha ez így működne, akkor meg sem született volna a kérdés és nem éreznél vágyat mások iránt. Az tényleg döntés kérdése, hogy megcsalod-e vagy sem, de a vágyat nem tudod kikapcsolni. Én ilyen helyzetben inkább szakítanék. Ha valóban annyira szerelmes meg kielégült lennél, akkor nem mások után ácsingóznál. Előbb-utóbb úgyis engedni fogsz ennek az érzésnek, mert folyton kínozni fog.

2021. júl. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Legyél szingli aztán mindenkijét szagolhatod szabadon.
2021. júl. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
A megcsalás semmiképp nem megoldás. Ez rajtad függ hogy tudsz e magadon uralkodni. Az embernek vannak vágyai, amíg csak fantáziálsz nincs baj,de ha már kéztetést érzel hogy meg tedd, inkább mondd el a párodnak és akkor közösen el döntitek hogy mi legyen a sorsa a kapcsolatnak. De ezzel hatalmas lelki sebet okoznál neki. Lehet el kéne gondolkodni hogy ha ennyire más nőkre vágysz és új puncira mennyire kéne komoly kapcsolatban maradj. Ha meg tényleg annyira szereted uralkodj magadon.
2021. júl. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez nen hangzim túl fényesen. Én csak olyan pasi mellett éreztem ilyeneket, akit nem igazán szerettem. Ez van. Akibe meg tényleg szerelmes voltam ott meg csak gondolati szinten sem érdekelt más :)


A nyitott kapcsolatba nem hiszem, hogy belemenne a párod, nagyon kevesen vállalnák.

Vagy kibírod vagy szakítasz. Ez a 2 leghelyesebb opció.

2021. júl. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mióta vagytok együtt? Minden eddigi kapcsolatodban így éreztél?
2021. júl. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, hogy lejárt lemez, de én pszichológust javasolnék. Ahogy az előttem szóló is jelezte, azon kéne gondolkodnod, hogy miért érzed ezt, tudsz-e rajta változtatni vagy tudsz-e együttélni vele. Nem egyszerű egyik eset sem és a kérdésed alapján talán segítene, ha valaki meghallgatna és támogatna benne és feltehetőleg nem a közeli ismerőseidnek szeretnéd ezt elmesélni.
2021. júl. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

"természetesen a viták, hisztik játszanak itt is, de hol nem... Ez normális!"

Ezt azért gondold át. Teljesen biztos vagy ebben?

2021. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
A nyitott kapcsolat lenne neked megoldás, de ha az nem játszik a párodnak, akkor fel se vesd szerintem. Én is alapból poligám gondolkodásúnak vallom magam, de párom monogám típus és én ezt tiszteletben tartom, mert szeretem és nem akarnék a bizalmával játszani.
2021. júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Prosti. Diszkrét, sosem derül ki, tervezhető, szerezhető.
2021. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem élsz boldog párkapcsolatban, hiszen a szexualitás hiányzik és folyamatosan más nőkről ábrándozol. Inkább szakíts, vagy élj nyitott kapcsolatban. Nem fog vele működni!
2021. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!