Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 éve vagyunk együtt de sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt de sokat romlott a kapcsolat erről mit gondolsz?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt tavkapcsolatban (220km) minden 2.heten megyek, de mostanában volt egy nyaralás ahol sok minden megromlott. 10 nap alatt napi 5x minimum hisztizett minden hulyesegen még ha más kurta fel akkor is rajtam csattant ,előtte is ilyen volt ezt már nagyon utálom...

Mellesleg olyanokat mondd hogy megcsalom miközben csak vele beszéltem senki mással ezt többször is mondja/mondta.. miközben ő már megpróbált megcsalni.. pl. Üzenetben olyat írt másnak ,hu de felizgultam rád??? Na ilyenkor mit mondjak mikor azt mondja szeret , de nyaralás után 1x se mondtam neki ez kb 1 honapja volt.



2021. aug. 18. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el kell e ez a nyakadba.

Ha igen akkor ne nyarvogj

2021. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ket ev meg nem egy elpazarolt elet. Ha most hagyod ott, elhetsz normalisan. Ez az ember nem tud szar alakbol normalis tarssa valni varazslat hatasara.
2021. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor dobtam volna ki, mikor megtudom, hogy másnak ilyeneket írogat.

Miért vagy még mindig vele?

2021. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éve, de minek? Felejtsétek el egymást, tini kapcsolat rétestésztára húzva, soha az életben nem fog működni.
2021. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év az semmi. Ahol 2 év után ilyenek mennek, ott nem kérdés a szakítás.
2021. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj annyi még hogy első kapcsolat én 19 éves ő 17...
2021. aug. 18. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondold meg hogy kell-e neked egy ilyen hisztis csaj, aki minden semmiséget a fejedhez vág. Arra is gondolj, hogy ez idővel még rosszabb lesz, mert ilyen a jelleme.
2021. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok?

Nem értem miért maradsz egy ilyen kapcsolatban, ahol alig tudtok találkozni, és amikor együtt vagytok is szar.

2021. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!