Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok nem nagyon bízok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem nagyon bízok a barátomban valaki nem tenné meg hogy ráír és megpróbálja felszedni ? Vagy akár csávók kamu instárol vagy snaprol nagyon hálás lennék

Figyelt kérdés

Koszi elore is ha valaki benne van

Ne savazzatok légyszi az előző kapcsolatomban nagyon sokszor megcsaltak és félek hogy megint ez lesz


2021. aug. 27. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kapcsolatot így kár folytatnotok. Szakíts vele, az tisztább.
2021. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Unatkozok szal ha leírod a snap nevét ráírok :D 19L
2021. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Jaj csajszi💔 mi nők tartsunk össze;) én megcsinálom neked, ha tényleg akarod. Elég csinos nő vagyok, eddig a barátnőim pasijai szinte mindig flörtöltek velem vagy utólag visszahallottam, hogy úgy gondolták nagyon 'jó csaj' vagyok. No ego, de sajnos így volt. Ne aggódj én is hányingert kapok az ilyenektől, isten mentsen meg ilyen férfiaktól.

Ha írsz egy instát, írok neki

(Bár hozzátenném ha ennyire nem bízol benne, gondolom adott valami okot rá, tehát nem biztos hogy kéne erőltetni ezt a kapcsolatot vagy játszmázni. De ha ettől boldogabb leszel, megcsinálom)

24N

2021. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
55%
Szép próbálkozás de sok lesz a pasi jelentkező XD
2021. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
ha megtudja, h tesztelgeted, vagy kiderul ez az egesz ugy fog kidobni....
2021. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Ja pont arra gondoltam hogy elküldöm a saját instámat a 3-asnak, kíváncsi vagyok hogy nyomulnak manapság a jó csajok🙂
2021. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen pont ezert felek hogy kiderul az egeszxdd
2021. aug. 27. 18:32
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

#6: én soha senkinek nem írtam így, az instám se p.csáskodásra használom, de nyilván ezt a kérdező párja nem tudhatja:)

#3

2021. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Na, vegyük már komolyan, ez egy teljesen komoly kérdés :D
2021. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Én vagyok a pasija, engem kell felszedni, lányok!!!
2021. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!