Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az egyik legjobb barátnőmnek, egyben kollégámnak, hogy a férje csalja?

Figyelt kérdés
Szeretném névtelenül, mert nem szeretnék a balhé középpontjába kerülni, és mindemellett szeretnék 100%-osan mellette állni és nem elveszíteni a barátságát.
2021. szept. 24. 20:04
 191/199 anonim ***** válasza:
80%
Én tudok ennél undorítóbb gerinctelenebb dolgot. Félrekúrni egy nemrég szült kismama mellett. Még olcsón megússza, én a farkát vágnám le az ilyennek és megetetném vele.
2021. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/199 A kérdező kommentje:
Nem lep meg, hogy azok maradtak itt, akik arra biztattak ne mondjam el és csupa "jókat" kívánnak nekem a jövőben. Biztos vagyok benne, hogy Ti is ilyen undorító, hazug, csaló férgek vagytok! Persze, én visszakapom, de aki évek óta csal ő ne kapja vissza?!
2021. okt. 4. 16:25
 193/199 anonim ***** válasza:
8%

Ő ne.

De te igen.

2021. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/199 anonim ***** válasza:
10%
Kitudja szerencsétlen mit élt le a nő mellett.
2021. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/199 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom ők is félrejárnak, azért pártolják ennyire azt a féreg pasit
2021. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/199 anonim ***** válasza:
85%
Ezeknek addig nagy a szájuk amíg le nem lepleződnek. Sunyi kis dög az ilyen. És még pöfékel gerinctelenségről. Magában a gerendát se.
2021. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/199 anonim ***** válasza:
85%
Én előszeretettel leleplezném az ilyen patkányokat. Már ha megtudnám hogy nyomul nálam és házas, gyereke van biztosra mennék hogy szándékában áll találkozni, na akkor fel is nyomnám a feleségének.
2021. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/199 anonim ***** válasza:
76%
Mi undorito meg aljas ebben? A Kerdezk segitett a baratnojen, aki mint kiderult, amugyis gyanakodott mar, gondolom olte is az ideg rendesen emiatt. Igy a nonek lesz eselye tovabb lepni es boldognak lenni, a pasitol meg nem tiltja el a gyereket, o is tanulhat ebbol, noveszthet gerincet a kovetkezo kapcsolatahoz (bar az ilyen nem fog). Akkor mit is barmolt szet a Kerdezo? Egy nem letezo idilli csaladot? Hatalmas szerencseje a felesegnek, hogy ez idoben kiderult, igy a gyerek meg nem szenvedi meg, nem nezi vegig ezt az egeszet, a feleseg pedigjo esellyel meguszott egy meg nagyobb mrgalaztatast,na meg lehet par fertozest is.
2021. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/199 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék az előttem szólóhoz, hogy valaki korábban egyébként is azt írta előbb-utóbb ki fog derülni.
2021. okt. 5. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!