Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit ilyen mindenféle kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit ilyen mindenféle kamu ajánlattal zaklatlak különböző telefonszámok, annak vaj lehet a füle mögött?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok hogy pl.ír/hív a Tesco nevében, hogy ilyen-olyan telefont nyertél. Vagy hogypl.tartozásod van az OTP-nél, de nem is vagy OTP-s. Regisztrálj a Revolut app-re, stb.

Persze egy-egy ilyen bárkivel előfordulhat, de ha valaki rendszeresen, minimum 3-4 telefonszámról kap ilyen SMS-eket vagy hívásokat, az magának kereste a "bajt"? Van ebben valakinek tapasztalata?


2021. szept. 25. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy igaz!


Én kaptam egy linket egy számról, hogy nyertem valamit, de nem mertem megnyitni, nehogy vírus legyen. Pár hónapra rá arról a számról kaptam valamilyen hivatalos értesítést, mikor frissítettem az adataim a gépemen az egyik áruház oldalán.


Nagyon mérges voltam magamra, az email meg elkeveredett a levélszemétben.. Már sosem tudom meg, mit nyertem.


Egyébként igen, valami adathalász oldalra regelt, benyúlták a számát és megpróbálhatják behúzni.

2021. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, miwrt lenne vaj a füle mögött? Miért lenne vaj a füle mögött? Miért ebben a kategóriában van a kérdés? Kezeltesd magad.
2021. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek ilyen házaló ügynökök, MLM-emesek. Ilyen a stílusuk,
2021. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert az, hogy vaj van a kedves párom füle mögött,az egészen biztos, és most még azt is megtudtam, hogy több ilyen szám zaklatja állandóan. Kíváncsi voltam, hogy van-e összefüggés, pl. mert többféle szexpartner keresőn meg mindenféle kétes oldalon megadta a telefonszámát. De ezek szerint nincs köze a kettőnek egymáshoz. Köszi a válaszokat.
2021. szept. 25. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Regisztralva vagyok par tozsde oldalra, ledgerem is van, amiota meghackeltek a ledgert azota havi egy scam callt kapok csak cryptoval kapcsolatosan, pont tegnap kaptam egyetm Tozsdevel kapcsolatosan nem tudom hol kerult ki az email cimem es a telefonszamom de azzal kapcsolatosan is havi 1-2 scam callt kapok.

Nem kell vaj legyen a füled mogott, csak siman valamilyen hack soran kikerul az email/telefonszamod es maris elobb utobb valaki megprobal lehuzni...

2021. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én tudtommal nem adtam meg a telefonszámom gyanús oldalon, mégis zaklatnak.

Kicsit más, de pl egyszer egy fénykép szerkesztő oldalt hackeltek meg valakik, így megszerezve az összes regisztrált emailjét és jelszavát, köztük az enyémet. El is kezdtem sorra kapni a spam emaileket. Valószínűleg telefonszámokat is meg tudnak így szerezni

2021. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Valóban valahol megadta a telefonszámát és az apróbetűs részben írták, hogy marketing célokra felhasználhatják. Viszont ez bármilyen oldal lehet, teljesen "ártalmatlanok" is, és ha egyszer bekerült a száma valahogy egy ilyen marketing gépezetbe, nehéz kikerülni. Engem is hívogatnak minden hülyeséggel, pedig semmilyen társ- és szexpartner keresőn nem vagyok fent.
2021. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!