Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyagi juttatásokért cserébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi juttatásokért cserébe megéri egy nőnek úgy együtt élni egy férfival , hogy az rendszeresen megcsalja ?

Figyelt kérdés

Ismerek egy vállalkozó férfit és jól ismerem az élettársát is , aki nagyon szép , és ápolt nő , igazi top modell szerű , arcra és alkatilag is .

Van a férfival közös gyermekük is , de a férfinek más nőktől is van gyermeke , akiket az a gyönyörű nő lát el , illetve tölti be az anyjuk szerepét .

A férfi több alkalommal is nyilvánosan dicsekedett azzal is pl: hogy a párjával végignézette , amint más nővel szexelt a saját ágyukon , majd utána a párjával is lefeküdt .

Vagy pl: hogy le vetette vele a bugyiját , hogy miniszoknyában úgy sétáljon végig egy város sétáló utcáján .

De volt mikor súlyos sérüléseket is okozott neki , mikor nem engedelmeskedett , csak pletyka szinten : állítólag a férfi egyik üzlettársának nem volt hajlandó megmutatni magát meztelenül .

Viszont mindezekért cserébe , a férfi elmondása , de a látottak alapján is , ellátja ezt a nőt , vagy párját , mindenféle drága holmikkal , fizeti a kozmetikát , fitnesz bérletét , elviszi nyaralni , nagy értékű autókat vesz neki stb .

Kedves nők és férfiak , ti mit szóltok ehhez , szerintetek megéri egy szép nőnek így élni a pénzért és jó létért cserébe ?



#Furavilág
2021. szept. 30. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha neki jó, ez van. Lehet, még élvezi is. Az meg, hogy ki mit gondol, szerintem egyértelmű. Felesleges, provokatív kérdés.
2021. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Én inkább tanultam és nagyon szép színvonalon eltartom magam.

De vannak nők, akiknek ez megéri, igen. Olyan 60 IQ alatt.

2021. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Naaaaa már megint itt vagy Trollkodni?
2021. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Provokatív a kérdés ? Miért ?
2021. szept. 30. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg. Úgyse szeretem, de így jobban élhetek, mint önerőből tudnék.
2021. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem teljesen az "anyagi juttatásokért megcsalja" kategória.


Az azon ismerősöm, aki háztartásbeliként a férj haláláig nem vált el, pedig csalták.


Ez inkább valami szürke ötven árnyalata szerű könyv...


Amit én írtam, azt lehet, hogy elviselném 40-50-60 évesen, mert felneveltünk több gyereket együtt, igaziból mâs lehetőségem nem nagyon van, ha már ilyen bután feladtam a karrierem stb.


De az a fiatal nő, akiről írsz, egyáltalán nem életszerű. Normál esetben a pasi bűntethető lenne (súlyos sérüléseket okozott). Mârmint biztod van, aki elviseli - ahogy a bántalmazó kapcsolatokat is - de nem gondolom, hogy egészséges pszichére vall.

2021. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A többi gyerek anyja hol van a sztoriban? Miért ez a nő látja el a gyerekeket?
2021. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott kapcsolat is létezik.
2021. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6. / Valóban nem normális dolog így élni , én sem tartom annak , csak nem értem hogy egy ilyen szép nő még ha vannak már gyermekei is , miért nem hagy ott egy ilyen , nem is tudom minek nevezzem ( férfit )?

Hiszen én azt gondolom , hogy még így a gyermekeivel együtt is , válogathatna a férfiak között .

7./ A többi gyermek anyja úgy tudom , még fiatal lányok voltak , akik képtelenek lettek volna ellátni , eltartani a gyermekeiket egyedül és hogy ne a gyámhatóság vegye el tőlük , ez a férfi így vette magához őket , mivel még is csak az ő gyermekei .

Valamint a gyermekeknek azért kellett egy anya is , így bízta meg a párját azzal , hogy lássa el őket is .

Bár volt mikor halottam amikor a férfi gyönyörű párja , nagyon durván kiabált azokkal a gyermekekkel .

8./

Igen létezik nyitott kapcsolat is , de itt ha a férfi csak gyanakodott , hogy a szép "párja valaki mással flörtöl , akkor az a szép nő egy - két hétig nem volt látható az utcán és utána is csak úgy , hogy néhány helyen sérülések nyomai voltak láthatóak az arcán és még ki tudja hol .

2021. okt. 1. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!