Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kezdjek a barátnőm plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőm plátói szerelmével?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és minden rendben van a kapcsolatunkkal érzelmileg és szexuálisan egy dolgot kivéve. A barátnőm egy éve nagyon jó barátságba keveredett egy meleg sráccal. Minden nap telefonálnak, és a barátnőm teljesen fel van villanyozva ilyenkor meg amikor találkoznak akkor is. Hazajön mindig szexelni akar mintha beindította volna a srác (aki sajnos el kell ismernem jobban néz ki mint én, pedig adok magamra én is). Az biztos hogy testiség nincs köztük mert nem rosszból (nem vagyok homofób) de tipikus b*zi a tag, minden héten más férfival fekszik össze.

Próbáltam már beszélni a barátnőmmel de lerázott hogy üldözési mániám van.



2021. okt. 10. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez zavar, akkor tedd ki a szűrét. Rövid az élet ezekre a kérdésekre.
2021. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Mivel érzelmi gondok vannak nálatok, erre nem lehet tartós megoldás a "ne beszélj vele" kérés. Ok, majd beszél egy másik, heteroszexuális férfival, de jó is lesz, ugye?


Inkább a figyelmét kéne felkeltened újra.


Azért lelkizik más férfival mert ellaposodott a kapcsolat valószínűleg. Ha feldobod figyelmességgel, közös programokkal, randival stb., biztosan pozitív lesz a reakciója és eszébe sem fog jutni a másik férfi. Udvarolj neki, mint a kapcsolat elején.


Ez lehet megoldás.

2021. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

"(nem vagyok homofób) de tipikus b*zi a tag, minden héten más férfival fekszik össze."


dehogynem vagy homofób!

tartod a gyertyát, hogy ennyire képben vagy a szexuális életéről?

senki nem veszi be, hogy minden egyes héten új csávója van, ez tipikus heteroszexista rosszindulatú sztereotípia.


irigy vagy rá, mert jobban néz ki, mint te, és még melegként is jobban beindítja a csajodat, mint te.

2021. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Csatlakozom az #1-eshez, tényleg nem értem... dobd ki, a csaj menjen a másik pasihoz te meg örülj hogy megszabadultál egy ilyen ostoba picsától.

Az élet tényleg túl rövid erre...

2021. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Én próbálnám megmenteni azért. Ha nem lehet, mert ez is előfordulhat, akkor persze szakítani kell, de egy 5 éves kapcsolatot nem kéne azonnal a kukába dobni.
2021. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Minden nap telefonálnak, és a barátnőm teljesen fel van villanyozva ilyenkor meg amikor találkoznak akkor is. Hazajön mindig szexelni akar mintha beindította volna a srác


Hát nem tudom, egy langyi srác izzítja a barátnődet, itt valami nekem nem kerek,az hogy lehet, vagy tényleg ellaposodott a kapcsolatotok vagy be van izgulva a kis csaj. De vajon kire? Vagy mire?

Minden esetre simán lehet hogy biszex a srác ugye és akkor már egyből más a fölállás, ezt derísd ki. Ha igen akkor ott bajok lesznek de ezt nem kell már ecsetelni.

2021. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Velem mar az elso 2 honapban letiltatott velem minden ilyesmit a barátom.

Nsked meg 5 éve se bajod :D

2021. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ezeket mind megteszem amit írtok: figyelek rá, járunk randizni ilyenek de a hétköznapok azok csak a hétköznapok és ez a barát érdekesebb mert nincs mindig ott. Vagy mert elérhetetlen vagy fene se tudja. Igen irigy vagyok és féltékeny emiatt.

Ismétlem nem vagyok homofób, beszélgettem már a baráttal én is és ő maga mondta hogy most ilyen fázisban van hogy kefél idegen férfiakkal. Biztos hogy nem biszex és őt nem érdekli úgy a barátnőm. Nem a baráttal van itt a gond hanem a barátnőm hozzáállásával.

Utolsó válaszolónak: nem fogom eltiltani lekorlátozni nagyon messze áll tőlem ez a felfogás.

2021. okt. 10. 15:09
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Akk ha nincsenek elvarasaid tarzasod akkor mit vársz a masiktol?
2021. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*tartásod
2021. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!