Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki annyira papucs, hogy hagyja a folyamatos megcsalást?

Figyelt kérdés

Feleségem szülei, ketten laknak egy házban és az anyósom rendszeresen jár félrekefélni a szomszédba.

Már a házasságkor is kiderült, hogy leveleket kapott pasiktól, de nem volt belőle semmi, azóta egyszer volt olyan, hogy kiderült és após kiakadt és felhívta feleségem mamáját, elhordta mindennek a lányát, de semmi nem volt szintén.


Az utóbbi időben is félrejár (most is van bikája), nem tudom elhinni hogy nem érdekli ennyire apósomat a dolog, tényleg ekkora cipő az öreg vagy már beletörődött, hogy az asszonyát szét kefélik a pasik?


Amúgy a nő full link, alig akar dolgozni, hitelt vett fel, mai napig nem tudjuk mire, trehány, nem hajlandó főzni sem, egész nap a telefont nyomkodja otthon, többször hazament melóbol is, mert "fáj a feje", de a tv/telefon ment a fotelből, komolyan haszontalan, feleségemnek mondtam apjának jobb lenne nélküle az élet. Nyílván én lesz@rom mert nincs közöm hozzá, de kajak annyira felbosszant, hogy rendesen én jövök idegbe, én már rég lecseréltem volna a zárat és kidobtam volna, vagy úgy megvertem volna hogy csak spagettit tudna enni annyi foga lenne...



Ti mit csinálnátok ilyen emberrel? Csak a véleményetekre lennék kíváncsi Nem kérem a "Mi közöd hozzá" című válaszokat, mert nem ezen van a hangsúly.



2021. okt. 14. 17:37
 1/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
71%

Egy: Ezt nem hagynám. De rohadtul nem. Kettő: Raknám ki a házamból, hogy konkrétan megkacsázna a flaszteren.


Hogy hogy lehet valaki ennyire papucs? Nem tudom. Talán nem hiszi el, hogy bármelyik bokorban terem jobb. De ha mégsem, még egyedül lenni is klasszisokkal jobb, mint ez a katyvasz. Sajnos emberünk ezt nem így látja...

2021. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet impotens az öreg, vagy csak nem kìvànja őt a felesége.
2021. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
ezt élvezik s pasik.
2021. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
0%
Élvezi ám a radai rossebnek a spanyolgalléros f*sz* az!
2021. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Sokan élvezik pedig.
2021. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Lehet simán csak leszarja, nem mindenki birtokló típus, mert mondjuk neki fel se áll vagy valami. Ha pedig zavarja és nem tesz semmi, akkor meg önbizalma nincs és azt hiszi, hogy egyedül fog meghalni, ha kirakja a nejét. Valóban gáz a szitu, de akkor is ez az ő dolguk, maximum annyit tehetsz, hogy biztosítod, hogy nem hagyjátok magára öreg korára az apóst, hátha ettől több kedve lesz tenni valamit a válás érdekében.

Mellékes, de elég gáz vagy, hogy meg akarnál verni valakit, mert van valami konfliktus, én meg az ilyen undorítóan agresszív állatoktól jövök idegbe és fordul fel a gyomrom.

Legyél már kicsit intelligensebb, ha nehéz is.

2021. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bizony sokan szeretik! nem egy kapcsolatom buktam ilyen "nők" miatt, volt aki jött hozzám sírni mert kicsinálta a nője, aztán persze rongyolt vissza hozzá.

Szánalmas.

2021. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lelki függés.
2021. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!