Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan jöttetek rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek rá hogy megcsal a férjetek/feleségetek? Csupán érdekel,hogyan buktak le,akikről gondolni sem mertétek hogy megcsal.

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Megváltozott a viselkedése és külseje, rejtegette a telefonját, összehasonlításokat tett rám, támadólag lépet fel kisebb- semmi sem volt jó neki. Ebből sejtettem először , hogy gond van. Kezdett összeállni a kép, hogy pl. a barátnő mikor falazott neki. 40F
2021. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Éppen néztünk egy videót a telefonján együtt, amikor jött rá egy félreérthetetlen Messenger üzenet.

Próbálta elbagatellizálni, hogy rosszul láttam, meg csak viccelődés volt stb. De nem tudott hülyének nézni.

2021. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És végül együtt maradtatok?

Azt is írjatok meg,hány évesek voltatok,házasok,gyerek-ek voltak e?

2021. okt. 21. 10:01
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

2.vagyok

30, ő 35 éves. Másfél éve együtt éltünk, gyerek, házasság nem volt.

Az eset után kidobtam.

2021. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Elhidegült a kapcsolat, egyre kevesebb szex, kimaradások, otthon már alig szóltunk egymáshoz, akkor is csak viták. Szóval inkább lezártuk. Csak utólag derült ki hogy már rég volt valaki más is a képletben.
2021. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Spermafolt volt a ruháján amikor hazajött. És mivel én nem voltam ott, egyértelmű lett, hogy a nejem ribizli.
2021. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Belenéztem a telefonjába.
2021. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a messenger beszelgeteset
2021. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én voltam az aki álmában sem gondolta volna,hogy megteszi velem. Nem azért mert naiv vagyok, hanem mert annyira szerettem. Még csak 4éve voltunk együtt,3éves házasok,abból másfél évet csalt. 4hónapos terhes voltam amikor kiderült,a telefonjában láttam meg az álfacés üzeneteket. Ott abban a pillanatban belehaltam. Még akkor sem tudtam elhinni. De aztán minden a helyére került. A veszekedések,az eltünések, a megalázások,a rosszkedv,hogy leestem terhesen a lépcsőn,ő mosolygott és lelépett,hogy rámkiabálta,hogy elhagyom magam,mert beteg voltam terhesen. Stb. Ennek 7 éve,ma is beleszakad a szivem.
2022. jún. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: Mi történt utana, elvaltal? És még mindig nem vagy túl rajta?
2022. jún. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!