Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tartod a kapcsolatot a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartod a kapcsolatot a volt szeretőddel? Kéthetente telefon, 2-3 naponta üzenetváltás. Ti mennyi idő után tudtátok végleg elengedni a másikat?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
2-3 havonta szoktam még vele talizni személyesen, felelenevítjük mindig mi volt régen.
2021. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Tartom. "Szakítottam" vele, mert nem akarom megcsalni többet a férjem, de szerelmes vagyok belé, így elengedni nem tudom. Muszáj, hogy beszéljünk, különben bekattanok. Találkozni is szoktunk, közös a hobbink, azt űzzük együtt még, ha lehetőségünk van rá, de nincs se csók, se szex. Nem tudom mi lesz ennek a vége, vagy hogyan lesz vége, de nem tudom most még elengedni. Próbáltam, pár hónapja úgy szakítottam vele, hogy megkértem, hogy teljesen szakítsuk meg a kapcsolatot, de csak 3 napig bírtam. Életem legpokolibb 3 napja volt.
2021. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

2-es meg van neked a Rém rendes család az a része mikor Al bundy kukijának valami baja nem lesz?

Mikor meggyógyult úgy megrépázta Peggyt hogy a ház majdnem összedőlt a kutyájuk meg a fejére tette a mancsát.

2021. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészségükre!
2021. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben,egy napot nehezen bírtam kommunikáció nélkül, három nap után falat kapartam konkrétan. Szerencsére ez már régen történt... Ránézek, mert muszáj, és nem érzek semmit. Mintha soha nem ismertük volna egymást. Tett érte, hogy így alakuljon.

Hozzáteszem, azóta beleszerettem valaki másba, aki egy délután alatt elfeledtette velem a kusza és zűrös múltat.

2021. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 év szünet után találkoztunk újra. Nincs semmi olyan. Pár hetente beszélünk. Ő a legjobb barátom.
2022. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hónapok óta nem beszélünk. Majd belehalok, de ez van.
2022. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!