Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha férjetek a szeretőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férjetek a szeretőjével csak análisan szexelne, az rosszabbul esne, mint a hagyományos vonal vagy könnyebb elviselni?

Figyelt kérdés
Tudván, hogy veletek sosem csinálta így?
2021. dec. 2. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Le se mernék vele feküdni a fertőzésveszély miatt.
2021. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ja meg le se akarnék amúgyse ha szeretője lenne
2021. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gumiban történne az anális aktus a fertőzésveszély elkerülése miatt. Ez kimaradt a kérdésből.
2021. dec. 2. 09:43
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Tökmindegy, mit csinál a szeretőjével, a megcsalás miatt így is úgy is kib_sznám.
2021. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem oszt, nem szoroz. Igy is ugyis kiadnam az utját...

Megcsalt, kész, pont. A részletek nem változtatnak ezen

2021. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én megértem, hogy a megcsalás, az megcsalás.

De feldolgozás szempontjából rosszabb vagy jobb?

2021. dec. 2. 09:48
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Mennyi az esélye annak, hogy csak anális szex van? Szerintem nulla. Nyugodt lehetsz, hogy a férjed mindkettő helyen jár.
2021. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyiket se tolerálnám,dughatja a szemébe is ez megcsalás.
2021. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
ezeket a kerdeseket ugy teszed fel, mintha normalis lenne, h szeretoje van. teljesen mindegy, ki es mit csinal vele, normalis no, amint megtudja, h a csavonak szeretoje van, bassza ki egybol.
2021. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%
És ezt a feleség hogy tudná meg? “Igen, szeretőm van szívem, de csak seggbe csináltuk gumival!” “Ja, jólvan életem, akkor semmi baj” vagy mégis hogy kéne elképzelni ezt a beszélgetést? Nem hiszem, hogy szokás részletezni, hogy mit csinálsz a szeretőddel.
2021. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!