Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a párom,mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom,mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2,5 éve járunk a pasimmal,ő30én34. sok mindenen keresztül mentünk, kitartóak voltunk, mégha sokszor nem is tudtunk találkozni. Mielőtt hozzá költöztem volna, rájöttem,hogy megcsal.nem szóltam neki hogy tudom.a barátnőmnek mondtam el, aki ittasan megkérdezte előttem a pasimat,hogy megcsal-e?! Aztán tereltem azonnal a beszélgetést más irányba,hogy ne tudja, hogy tudom. Max sejti.mert nem kérdezett rá nálam utána se.hetek óta nem írok neki, ő sem keres.annyit mondott 3hete hogy rendet kell tennie a fejében,nem érte semmi külső behatás.de mikor utoljára taliztunk is olyan hideg volt hozzám.összeköltözésből semmi nem lett.tudom kivel csal meg,név,fb,telefonszám.mit tegyek?

Miért nem szakított akkor velem?



2021. dec. 6. 10:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Ez mind mindegy, te miért nem dobod ki? A szerető elérhetőségeivel meg mit akarsz? Sejtelmesen dobni neki smst, hogy "Tudom."?


Szakíts inkább, ne pazarold tovább az idődet.

Ez a miértnemszakít egy olyan útvesztő, amiben nem akarsz elveszni, hidd el.

2021. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Próbáld meg elfelejteni!
2021. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen már szakítzott. Hetek óta nem tudsz róla semmit.
2021. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg azért nem szakított, mert neki jó egyszerre több nővel is együtt lenni. Hogyha te másképp szeretnéd, neked kell lépned.
2021. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Már rég szakított szerintem, csak nem mondta ki.

Hetek óta nem tudsz róla semmit,vigan elvan a másik nővel.


Engedd el, hagyd a fenébe.

Ennél a csavonal csak jobbat találsz. Ne kapaszkodj abba hogy miért nem szakított.


Nem költöztetek össze, megcsalt, időt kért a semmire szerintem...

2021. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tudom a bosszú nem jó tanácsadó. Csak érdekelt volna ha anonym írok rá a csajra, hogy nem ő az egyedüli a pasinak...akkor mi történne...nem tudom a csaj tud-e rólam... mivel a házban a cuccaimat,fényképeimet elpakolta a pasim a "renoválás miatti por végett."

Én is hibás vagyok,hogy idáig fajult a dolog. Többször kért hogy előbb költözzek oda vagy legyünk többet együtt.de míg nem lett rendezve a munkám,albérletem addig nem akartam oda menni hozzá.Sokszor telefonálni sem tudtunk már.

Mit javasoltok?Kétségek között lenni minek... beszélni kellenünk.ez a homokba dugjuk a fejünket reakció sehova nem vezet.mit kérdezzek tőle, mit mondjak neki? Szakítsak én vagy majd mondja úgyis amit akar?

Megemlítsem neki hogy tudok arról hogy hűtlen hozzám? Én szeretem őt.

2021. dec. 6. 13:30
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Miért költöztél hozzá, ha már előtte tudtad, hogy megcsalt?
2021. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Rólad? Te már rég az exe vagy.. Max a Te szemedbe vagytok ti meg...

Ha valaki időt kér az sose jelent sok jót, sőt általában szerintem az a végét jelenti.


Ne kapaszkodj már ebbe a csávóba! Legyen már tartasod!


Ha újra is kezdenetek se működne ez már...

2021. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt, ezert elmaradt az osszekoltozes, hetek ota nem beszeltek, a legutolso talalkozasnal hidegen viselkedett.Ez az alak nem a parod, hanem az exed.Nem tudom miert kell arra varni,hogy valaki kimondja,hogy vege, ha anelkul is latszik.Ha a pasid felesegul veszi a szeretojet,te tovabbra is a parodkent tekintesz ra, hiszen nem is szakitottatok?!
2021. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor, megmondom neki hogy talizzunk vagy beszéljünk.és hogy ez nem normális ami van..mi lett a kapcsolatunkból..stb. felhozzam a megcsalást is neki hogy tudok róla?
2021. dec. 6. 22:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!