Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Túl lehet jutni a megcsaláson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet jutni a megcsaláson?

Figyelt kérdés
A férjemnek volt egy kb. 3-4 hónapos viszonya. Nem tudja, hogy tudok róla, de azt is tudom biztosra, hogy 3 hónapja már vége van. De minden egyes nap eszembe jut. Próbálok túl lépni rajta, mivel ha már lenyeltem és nem dobtam ki akkor, amikor kiderült, most már örülhetnék neki, hogy vége van. Persze, örülök is, de mégis rengetegszer eszembe jut. Van aki együtt maradt a hűtlen párjával és félre tudta tenni magában a dolgot?
2022. jan. 4. 20:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
11%
revans? mármint hogy te is megcsalod?
2022. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%
Mintha az megoldás lenne. Mi az ami összeköt titeket? És mi lehetett az oka rá? Gyereketek van?
2022. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
44%
mocsadékok
2022. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%

#2


mit kell ezen megoldani? már rég tönkrement

2022. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi majd lesz neki másik.
2022. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
4es, a szituációra nem megoldás a megcsalás, nem a kapcsolatukra... Attól hogy valaki szemét,nem kell a másiknak is szemetnek lennie
2022. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért csalt meg? Mi akadályozza meg, hogy a jövőben megismétlődjön? Boldog vagy a kapcsolatban? Miért akarod folytatni?
2022. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#2 Igen, van egy gyerekünk, közös házunk. 1 éves a gyerekünk, tehát még kicsi, így az időm nagyrészét lefoglalja. Az oka az lehetett, hogy kevesebb időm jutott rá. Esténként tudunk csak együtt lenni kettesben, amikor alszik a gyerek. Amikor viszonya volt is, (amit akkor nem tudtam) hetente többször szexeltünk, azzal nem volt baj. Kirándulni, csavarogni már csak havonta egyszer tudtunk elmenni ketten, valószínű ez is hiányzott neki, mert mint kiderült a szeretőjével járt ide oda kirándulni stb.

Akarok adni neki még egy esélyt, csak nem tudom, hogy el tudom e ezt engedni magamban, valaha is.

2022. jan. 4. 21:06
 9/35 A kérdező kommentje:

#7 azt nem tudom mi akadályozza meg, ha meg akar csalni majd megint úgyis meg fog, ezt nem akadályozhatja meg semmi. De bízom benne, hogy nem lesz több ilyen.

Azért akarom folytatni, mert szeretem és a gyermekem apja.

2022. jan. 4. 21:12
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
a 3-4 hónap alatt végig tudtad? Vagy csak később tudtad meg? Miért vagy biztos benne, hogy vége és mással nem kezdett újabb viszonyt?
2022. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!