Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan feleségek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan feleségek, akit a baràtnőjükkel csalt meg a férje?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, de lehet nálunk is ez történik. Akivel ez történt, mik voltak a jelek? Hogy jöttetek rá? Mi történt utàna, hogy kiderült?

Köszi előre is!



2022. jan. 16. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok az.

De a kolléganőmről tudom, hogy a barátnőjének a férjével jár össze.

Egyszer el akarta kérni a lakáskulcsomat, és megtagadtam.

Vannak ilyen szemétládák.

A barátnőjéhez meg feljár, bájolog vele, közben az előszobában megbeszélik a férjjel, hogy mikor alkalmas a következő randevú.

Hányinger.

2022. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Azért azt észreveszed, ha nálatok van, hogy hogyan néznek egymásra.

Hogy változott-e valami. Már az is jel, ha a régiekhez képest feltűnően kerülik egymást. Vagy a férj hirtelen elkezdi "utálni" a barátnőt, nem akarja, hogy feljöjjön, mert fél, hogy lebukik.

2022. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Miket tapasztalsz te kérdező?
2022. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Túl kedves volt,de közben riadt volt a képe.Mindig is éreztem valamit,hogy nem kerek a nő.Végül kiderült volt okom kételkedni benne,egy nagy k..
2022. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosi körben elofordult, gyanús is lett a feleségnek, hogy mindig nagyon nézi a férjét a barátnője. Még mesélte is nekem, de mondtam, hogy biztos csak remekelt lát. Hát nem 😆😆😆rá 2 hónapra már a barátnője a helyén aludt, és hempergett a férjével.
2022. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!