Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi nagyobb családdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nagyobb családdal lakik együtt( feleség, gyerek, gyereknek a férje és unokák) Akkor is lenne ideje, alkalma fiatalabb nővel viszonyt folytatni?

Figyelt kérdés
52 éves a férfi,jól tartja magát korához képest.
2022. jan. 16. 17:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van alkalma megoldani.

52 éves, eljár dolgozni.


Ha alkalmazott, akkor munkatársaival, vagy ha olyan a munka, akkor ügyfelekkel.

Sokan végeznek olyan munkát, amihez ki kell szállni, akár más városba elutazni, ott aludni egy éjszakát (pl. szervizmérnök). Ráadásul sok esetben ezek váratlanul jönnek: délben szólnak, hogy elromlott 150 km-re az ügyfél gépe, amivel dolgozna. A szervizmérnök egykor indul, 3-ra odaér. Két óra javítás után derül ki, hogy aznap már nem fog végezni. Hazatelefonál, hogy nem fog otthon aludni és foglal egy szállást magának abban a városban.

De még a településről se kell kimozdulni. Ha helyről helyre jár javítani, cserélni, feltölteni valamiket, akkor simán belefér napközben a találkozás, esetleg a szex is.

Akiknél meg gyakran kell túlórázni, ott meg csak hazaszól, hogy tovább kell maradnia.

Aki ügyelős munkakörben dolgozik, az ügyeletben behívja magához.


Legyél már egy kicsit találékonyabb, kérdező! :-)))

2022. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A szegről végről a munkatársam a pasi, és nagyon bejön. 32 vagyok amúgy.
2022. jan. 16. 19:24
 23/28 anonim ***** válasza:
35%
22: ja, hogy te ilyen kis rib.ncka vagy, aki rámászik a nős pasira...Az meg persze nem áll ellen a friss p.naszagnak. Korrekt...
2022. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Háhhhh :D :D :D Sejtettem hogy erről lesz szó! :D
2022. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

22,24es nyomik vagytok.

Nem tartom magam "r*banckának, de mindenki magából indul ki.

Nincs köztünk még semmi. Csak érdekel, hogy egyáltalán lehetne e.

2022. jan. 16. 21:37
 26/28 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit sok volt mára a "harmincéves nő öregembert akar" incel propagandából, nem ez volt az egyetlen ilyen kérdés :D

Belefáradtam. Na jóccakát mindenkinek :)

2022. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26 Én még nemsokaltam be. Sőt nyitott vagyok, az ilyen kérdésekre. 59F. Kár hogy a való ilágban még nem tapasztaltam. Rossz heyen dolgozom.
2022. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
38%
Leírtakat olvasva eléggé szomorú hogy ennyien laknak egy házban. Unokák szülei is ott laknak? Hol lakik, putriban? Eléggé fura egy család lehet.
2022. jan. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!