Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok? A nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A nők miért feküdnek össze hamarabb a lánytesójuk férjével, mint a férfiak a fiútesójuk feleségével? Ennyire ocsmányak lennének a nők?

Figyelt kérdés
Miért van ebből több eset? Olyanról szinte nem is hallani,hogy egy férfi így kicseszett volna a saját fiútesójával... de a lányokat ez nem érdekli?

2022. jan. 17. 10:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy, hogy ne tűnjek elfogultnak: ezt a kérdést jelentettem, mert magam is elismerem, hogy ez nem kritika, hanem gyűlölködés.


11 voltam.

2022. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%

11-es:

"Az összes kritikát úgy véditek ki ezen az oldalon, hogy ha valaki rosszat mond a nőkre, azt incelséggel vádoljátok meg."

Igen. És tudod mire alapozzuk ezt a vádat?

Arra, hogy akinek van egy épkézláb kapcsolata, aki szereti a barátnőjét, aki értékeli az anyját, az nem fogja büdös, pénzéhes qrvának állítani be a nőket úgy ahogy te tetted. Mert akinek van ilyen kapcsolata, az lássa, hogy nekünk is megvan a kis ügyünk-bajunk, mi sem szivárványt szarunk, vagy napfénnyel táplálkozunk.


"Hiteltelenítve ezzel a másikat, hogy fent legyen tartva az a vattacukros illúzió, hogy a nőket alaptalanul kritizáják. "

Nem. Az alaptalan kritizálás az teljesen valid. Szerinted a kérdező például nem alaptalanul kritizálja a női nemet? Szerinted láthatott valaha statisztikát az általa leírt jelenségről? Nem. Mert nincs. Csupán az a célja, hogy befeketítse a nőket.


"Holott a hiteltelenítés bizonyos esetekben ferdítés, hiszen számos pasi, aki sikeres a nőknél, kifejezetten rosszul bánik velük."

A toxikus férfiak ellen is lázadunk, ha nem vetted volna észre. A nárcisztikus pasik tipikusan könnyen találnak párt, de rossz velük lenni. Ezzel a legtöbbünk tisztába van.


"De ti mégis burkoltan azt a hazugságot akarjátok elhitetni, hogy aki tud csajozni, az finoman szólva nyalja a nők fenékét."

Ezt pedig az előző állításommal támadtam is, szóval nincs mit kifejtsek jobban. Attól, hogy valaki tud "csajozni", nem lesz jó ember. Ahogy az sem aki nem tud, nem lesz rossz ember. Azonban aki kritizálja a másik nemet, mert "neki könnyebb", az igenis előítéletes és szexista. Akit illethetek jelzőkkel, mert ő is fog engem.


Szépen bemutatkoztunk? TE is!

2022. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok!! És miért gyűlölném a saját nemem? Lehet akármit mondani, de több ilyenről hallottam már, de nagyon eltértünk a kérdés lényegétől
2022. jan. 17. 11:39
 14/27 A kérdező kommentje:
Meg akinek nem inge, ne vegye magára!
2022. jan. 17. 11:39
 15/27 A kérdező kommentje:

Ez a sok hisztis pi.a...

Miért kell jelenteni amúgy? Bocsánat, de tényleg.

Lehet talán nem kellett volna odaírnom, de én erre a "pár" Nőre hivatkoztam, mint "ocsmány"..akik képesek ilyenre. És valljuk be, több ilyen nő van, mint férfi

2022. jan. 17. 11:43
 16/27 anonim ***** válasza:
98%

"És valljuk be, több ilyen nő van, mint férfi"

Miért lenne több?

2022. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Mert eddig akármelyik pasival beszéltem, mindegyiknek nagyon tabu volt a fiútesója csaja...akármennyire jól néz ki

De a csajok mintha másképp néznének a lánytesójuk pasijára, főleg ha jól is néz ki. Gondolom a pasik is itt hibásak, hiszek ők így ebből kifolyólag hamarabb másznak rá a feleségük lánytestvérére, ami ugyancsak undorító

2022. jan. 17. 11:56
 18/27 anonim ***** válasza:
90%

"Mert eddig akármelyik pasival beszéltem, mindegyiknek nagyon tabu volt a fiútesója csaja"

Mi a f... bajod van, hogy ilyensmiket kérdezgetsz másoktól?


"Gondolom a pasik is itt hibásak"

Gondolod? Csak gondolod? Baszki, nyilván a pasi is görény.

2022. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
De csúnyán beszélsz. Gyönyörű lehetsz idegesen nő létedre
2022. jan. 17. 12:00
 20/27 anonim ***** válasza:
97%

"Mert eddig akármelyik pasival beszéltem, mindegyiknek nagyon tabu volt a fiútesója csaja...akármennyire jól néz ki"


Ez hogy jön fel? És nőknél "mintha másképp néznének" - tehát nőkkel nem állsz szóba?


Tudod, hogy egy kamus incel vagy, takarodj.

2022. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!