Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy 30 éves férfi, aki megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfi, aki megcsalta a volt barátnőjét, a következőt is meg fogja csalni?

Figyelt kérdés

Összejött egy másik lánnyal, akinek azt mondja, hogy komolyan vele a szándékai, mással nem beszél. Még csak 1 hónapja járnak


A volt barátnőjét megcsalta párszor, randikra járt a kapcsolata mellett, írt ismeretlen lányoknak a Facebookon.


Valószínű, hogy a mostani párját is meg fogja csalni?



2022. febr. 3. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Gyilkossal járnál attól, hogy téged még nem bántott? Nem? Akkor hűtlennel se tedd.


Ezek az emberek időzített bombák, nincs olyan kapcsolat, amiből nem lehet kilépni, csak félrelépni. Kell ahhoz egy selejtes jellem, hogy valaki meghozzon egy ilyen döntést és ezt a szemetet magával fogja vinni a következő kapcsolatba is 99% (1%-ot hagyok annak, hogy valaki leül szakemberrel és őszinte megbánással átgondolja, hogy miért is lett egy patkány és hogyan ne legyen az).

2022. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Elég nagy rá az esély..


Nehéz, én is voltam/vagyok hasonló dilemmában.

2022. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyzet az lenne, hogy egyszer félrelépett korábbi kapcsolatban, megbánta és tanult belőle, akkor azt mondanám megérdemelhet egy esélyt. Viszont az, hogy többször csinálta és direkt kereste a megcsalásra a lehetőséget egyértelműen arra utal, hogy ilyen görény a jelleme és amint elmúlik a rózsaszín köd szinte garantált, hogy újra és újra meg fogja tenni.

Rajtad áll, hogy ezt bevállalod-e, én nem tenném, ennél többre tartom magam.

2022. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagy valószínűséggel igen.
2022. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
A vér nem válik vízzé.
2022. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Én minden barátnőmet megcsaltam szinte,a jelenlegivel 3 éve vagyok együtt de nem tettem meg és nem is tenném ,ugyanis ilyet még 1 nő iránt sem éreztem

Úgyhogy szerintem nem lehet általánosítani....

2022. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Állítólag a vizet is csak jézusnak sikerült borrá változtatnia...habár egyes nézetek szerint nem volt ő egy szuperjézus mert a bortól jól bebacctak az emberek és káros volt az egészségre.
2022. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem kizárható, de 30 évig hűséges emberek is félreléphetnek.
2022. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, kell majd neki az újdonság
2022. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

N

2022. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!