Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy érjem el, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy barátnőm beleegyezzen, hogy más csajokat is döngetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm abszúrd Monogám. Ezzel kiborit. Szex csak heti 2-3x az is csak 20 p. Ő kielégül aza lényeg persze. De legalább azt sem engedi, hogy mással legyek. Mert hat szerinte aki szeret valakit, za enm vagyik masra. Igazabol van mar gyerekunk is, de baartnom jol keres, szoval el kell viselnem a hülyeségeit. Nem úgy van h én dobom ki. Kérdésem az lenne h erjem el egy ilyen maradi csajszinál, hogy masokkal is lefekszem? Mert abaratnom mar nem adja meg az t amire vagyok. Van par titkos szerteom, de nem akarok hazudni, ilyesmi.


Normális válaszokat köszönöm.



#Barátnő, Asszony, Iphone, Ipad, Macbook, Dreher, Whisky, Jim Beam, Mercédes benz, Golden Life #Szerető, titkos viszony, Viki nem tudja, Secret Life, Mit írjak még?
2022. márc. 1. 20:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés "abszúrd", nem a barátnőd.
2022. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én beleegyeznék! Mehetsz, ne is lássalak soha többé 🤣
2022. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok. Nem igaz, hogy mindenki a hűség iskolapéldája.. Ne szórakozzatok már. Amúgy lehet szertni néha a barátnőmet, szóval szakítás kizárva, azt sem szertném, hogy ő kergessen el itthonról, ezert nem tud dolgokat. Nyilt kapcsolatot már felhoztam neki, de o azt mondta, hogy én tökeletes vagyok és rajtam kivul neki nem kell mas, nekem ő max akkor lenne tökeletes, ha 12 szex/hét lenne.
2022. márc. 1. 21:01
 4/26 anonim ***** válasza:
99%
Kamus kisfiú majd kinövöd. Ezzel a sok összefüggéstelen kulcsszóval lebuktattad magad.
2022. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5%
Miért kéne beleegyeznie? Semmi köze hozzá. Ő is ha félrekurna szted egyeztetne veled? Még ő lenne megsértődve
2022. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

3

Hát akkor Mr. Tökéletes, nincs más, mint másik barátnő után nézni, aki jobban értékeli a tökéletességedet mint a mostani, aki érzi micsoda kincset birtokol, és tudja hogy ennek az az ára hogy mással meg kell osztania ☺️

(...jaj nagyon röhögök... 😂🤣🤡)

2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy szakíts. Hímluvnya.
2022. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi ilyen vicces és bocsi, hogy első kérdésem és nem tudtam mit kellett oda az also rublikákba írni.


Hát igen, csak ugye tényleg mindenunk megvan na , baratnom ertelmes csaj és ha o nem lenne/nem vele lennek, hanem valami muveletlen ribivel akk megint 3 melohely kéne :D


Ezert vmi aranyközéputat keresek. Kellenek a + csajok vagy abartnom valtozzon meg legyen tobb szex de ez sok parkapcsolatba gond.

2022. márc. 1. 21:07
 9/26 A kérdező kommentje:
#5 erről van szó, teljesen igazad van, köszönöm.
2022. márc. 1. 21:07
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Az nem "asszony" a kulcsszavaknál, felétek azt úgy ejtik, hogy "csájé".


A kulcsszavakból ez simán lehetne egy Balázs-percek kérdés is, a sok pia miatt (hi hi hi)

2022. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!