Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nagyon tetszik egy foglalt nő és neki is ti (tényleg őrülten kívánjátok), megpróbáltok rástartolni, elszeretni a párjától, vagy szeretőnek tenni?

Figyelt kérdés
Volt-e már ilyen az életetekben, mi lett a dologból?

2022. márc. 20. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Volt igen,kètszer is.

Egyik esetben nem lett semmi vègül.

Másiknak a szeretője voltam.

2022. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Tinderen matcheltünk, akkor még nem tudtam, hogy van valakije, csak mikor átmentünk instára. Mivel annyira nyilvánvaló volt a képei alapján, rá kellett kérdeznem, hogy nyitott kapcsolatban élsz? Mondja nem, hanem ezt most titokban csinálja. Végül lefeküdtünk, aztán kiderült, hogy nem is csak a barátja, hanem a férje az illető. A gond az volt, hogy azon kívül nem kellettem senkinek, már akkor is évek óta nem szexeltem, orált is 1.5 éve kaptam utoljára előtte, ezért muszáj voltam vagy vele, vagy senkivel, mert még utána megint nem kellettem sokáig senkinek.

Szóval nem vagyok rá büszke, de csak neki kellettem, ez van. 2. alkalom nem lett belőle.

2022. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ehhez kicsit több ismeretség kell mint 3-4 mondat hetente 1xer vagy szemezés.
2022. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nőként velem egyszer volt ilyen. Régen tetszett a pasi, de nem akart tőlem semmi komolyat. Aztán mikor már évek óta kapcsolatban voltam, bepróbálkozott. Én nagyon gáznak éreztem a szituációt, elhajtottam.
2022. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, minek?
2022. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Megvárom még szingli lesz, ha meg nem ez van.
2022. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Semmiképp sem, egyik sem opció. Senki életében nem leszek másodhegedűs.
2022. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legrosszindulatúbb újra itt? :O

Vagy csak egy copy?

2022. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk minimális az intimitás, így ha talanék egy vonzó nőt akivel kölcsönösen a szimpátia biztos hogy mindent megtennék.

Mert mégiscsak azért teremtették a nemi azerveunket hogy használjuk.

38f

2022. márc. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!