Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elfogadhatónak tartjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadhatónak tartjátok az alábbi dolgokat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elfogadható szamodra ha a párod..

a, egy ellenkező neművel chatel naponta, és nem munkáról, vagy suliról?

b, elmegy egy ellenkező nemű barátjával boltba, de ezt nem mondja el neked, csak amikor rákérdezel

c, az egész napot egyutt töltöd a pároddal, este az ellenkező nemű baratja ír neki, hogy beszélgessenek, majd a párod egy hozzád nem köthető indokkal rázza le, pl.: hogy még dolgozik, ahelyett hogy azt mondaná, hogy most a párommal töltöm az estét. -a párod tudja, hogy fontos lenne neked, hogy megírja neki, hogy a pároddal vagy

d, Kitorol egy-egy részt az ellenkező nemű barátjával való chatből, azért hogy ne lásd


2022. márc. 21. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Minden elfogadható, ha két ember egyetért.
2022. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán. Mire fel ez a sunnyogás?


Az a) még oké, ebben nincs semmi rossz. De ha b) elmennék egy fiúbarátommal boltba, simán elmondanám. A c) nekem olyan, hogy ha a párommal vagyok, alapból nem reagálok senkire semmit. De ez nálunk így van a baráti társaságban, nem sértődik meg senki. A d) nagyon suspish, mégis mi az, amit titkolnék a párom elől?

2022. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem és Páromnak se
2022. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Mármint ez mind egyben? Egyáltalán nem, biztos, hogy nem véletlenül titkol el bizonyos dolgokat előled és az ellenkező nemű barátja elől. Kizárt, hogy ez sima barátság lenne és nem akarna tőle többet. Akkor nem kéne titkolózni.
2022. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Engem ilyenekért egyenes ki is nyírt volna már a barátom.

Ő nem csinál ilyeneket.


Exem csinált hasonlókat es mindig talonokat tartott. Az ex engem nem szeretett olyat is mondott hogy szexkaocsolatban legyunk inkább. Na ő volt ilyem

2022. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Ezek nem egy bizalmi kapcsolat jellemzői, inkább olyan együtt vagyunk aztán majd lesz valami.

Nekem se férne bele a sunnyogás.

2022. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Számomra az ilyen dolgokból az volt a tanulság az életben, hogy a tiltás szüli a hazugságot.

Egy felelősség teljes felnőtt ember mérje fel hogy számára mik a komfortos létezés feltételei és ha köztük van, hogy bizony néha igényem van a páromon kívűl más nőkkel/férfiakkal is intimebb viszont ápolni, akkor ezt igenis a részévé kell tenni a diskurzusnak.

Erre a két dologra a legtöbb ember viszont képtelen. Arra is hogy beismerjen egyáltalán magának ilyen dolgokat, a konvencionális nevelésének a hozományaként, a még nagyobb tabu pedig az hogy ezt el is mondja a másiknak. Na ebből lesznek ezek a konfliktusok.


Nem vagytok felnőtt emberek.

2022. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
A kérdésből kitűnik a prekoncepció. Ez nem egy kérdés, hanem szimplán megerősítést vár a kérdező, hogy együtt szörnyülködhessen másokkal és közösen sajnálhassa magát, ne csak egyedül.
2022. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen

Igen

Igen

Amúgy se nézem meg az üzeneteit.

2022. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A, Én ebben semmi rosszat nem látok, amíg nem a kapcsolatunk rovására megy meg nem flörtölgetnek, meg nem érzem azt, hogy azt az ellenkező nemű egyént nagyobb lelki társának tartja, mint engem. (Megjegyzem, ez megegyező neműnél is eléggé zavarna).


B, Abban semmi rossz nincs, ha boltba mennek. Viszont tudatosan, rendszeresen titkolózik róla, vagy szimplán csak elfelejtette mondani? Volt már rá példa, hogy összefutottam ismerőssel napközben, beültünk valahova, aztán elfelejtettem megemlíteni nap végén. Ilyen előfordul, meg nem börtön, hogy az eltávról be kelljen számolni. Ja, meg nem mindegy, milyen boltba: a szexshop kissé meredek :D....


C, Hm, ezt elég furának tartanám, és valószínűleg itt már elkezdenék gyanakodni. Mármint, ha tudatosan kerüli azt, hogy elmondja, hogy velem van, az gáz, és nem érteném. Jó, én sem mindig úgy rázom le az ismerősöket, hogy most a párommal vagyok, de úgy igen, hogy most megyünk filmet nézni/megyünk aludni, stb.


D, Ugyan én nem olvasgatok bele a párom telefonjába, de ha mégis tenném, vagy amikor bambán odapillantok a gépére (egymás mellett ülünk), és állandóan ezt látnám, ott nagyon gyanakodnék.

2022. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!