Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan lehet észrevenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni a megcsalást?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Az en pasim noje nem vette eszre. Mig le nem buktattak!!!
2022. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Megváltozott állapotokbol.

Pl ujabban dugdossa a telefont, ujabban kritizál, ujabban arrogans es lekezelő, ujabban túlórái vannak, ujabban nem hív, nem kommunikál annyit, ujabban újítgat az ágyban, újabban tudni akarja jó e nekem a szex jol csinálja e, ujabban óvszer van nála, vagy valahol, újabban más parfume van, többet ad magára nekikezdett vásárolgatni, ujabban úgy beszelget velem, mintha fűzne, vagy első randin lenne, stb


Barmi ami eltér a szokásostól

2022. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
1-es vagyok. A felesegnek feltunt, hogy ujabban mindig a telefonjan log. De csak utolag kapott ez ertelmet.
2022. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Az is jelzés lehet ha sokkal kedvesebb, torodobb, több a szex. Ezek lehetnek a lelkiismerete miatt is.
2022. máj. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szétmentünk, nem volt jó a sex vele már a végén, kommunikáció sem, bár kinyalta a seggem tettekkel, sejtettem h valaki van. Aztán amikor taszító viselkedést mutattam ő volt felháborodva, majd ócsátolással szétmentünk... rá 1 hónapra kitette közösségi oldalon h kapcsolatan van x ideje, y-nal. X idején mi még együtt voltunk. Mai napig nemtudja h tudom.
2022. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!