Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a felesegek akik megcsalv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a felesegek akik megcsalva vannak de mégis posztolják az idilli családot, ők igy leplezik a valóságot vagy valoban nem érzik hogy nincs minden rendben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 06:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Röhögni fogsz: semmi jele nem volt, hogy megcsal. Majdnem minden nap szexeltünk, minden este összebújva aludtunk, naponta mondta, hogy szeret, udvarolt, fogta a kezem az utcán, minden reggel ágyba kaptam a kávét, turbékoltunk, egy hangos szó nem volt. A posztok meg azért születtek, mert mentünk a gyerekekkel állatkertbe, kirándulni, és örültünk, hogy jól éreztük magunkat.

Nekem az is rejtély volt, hogy fért bele a napirendbe a szerető, de megoldotta.

Ő buktatta le, mert kiborult, mikor látott minket a városban többször is, és kezdte kapizsgálni, hogy talán mégse igaz minden a kihűlt házasságról, ahol évek óta nincs szex, és csak a gyerekek miatt nem válik a kedves férj, aki persze tökéletes.

Az exférjem legnagyobb meglepetésére beadtam a válást. Azt hitte, hogy van akkora a szerelem, hogy meg tudok bocsájtani. Tévedett.

Beállított a szeretőhöz, hogy őt választotta. 😆🤪 Aki persze úszott a boldogságban, egyből tolta is fel a fb-ra a nagy boldogságot, naponta többször is. Mikor öt hónappal később szakítottak, azt már ennyire nem reklámozta. Ahogy azt se, hogy ebben az öt hónapban hol bőgés volt, hol ordítás, de a fb-on ment az imádlakörökkéegyütt, messengerben meg nekem könyörgött az ex, hogy fogadjam vissza.


Kukkold nyugodtan az ismerőseid, és dagonyázz a kárörömben, hogy igazából tök boldogtalanok nyaralás közben, csak azért posztolnak vidám képeket, hogy direkt bosszantsák a titkos szeretőket.

2022. máj. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
#1 az igen :D Azóta van új palid?
2022. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Én ezt kicsit fordítva láttam.


A drága jó feleség ki kb. 8 férfival megcsalta a férjét, és sokan tudtak is róla....állandóan az idilli tökéletes családról posztolt képeket, a 2 drága jó kislányáról és férjéről....


egyik nap eljött hozzám, másnap családi nap apuval 2 lányukkal és mi vagyunk a tökéletes család :D

2022. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Egy okos nő tudja mikor kell becsukni a szemét😃

Hűséges férfi pedig nincs

2022. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
#4 hogy ne lenne :D Nem mindenkit a D hajt 😉
2022. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

#2: Azóta új férjem van, de már nem is annyira új, idén 9 éve vagyunk együtt, 5 éves a közös csemete.

A volt férjem és a szerető szakításához hozzájárult, hogy megtudták, hogy összejöttünk. Még csak nem is fb-ról. 😉 Az exem két napig kocsmázott bánatában, aztán kicsit nehéz volt kimagyarázni. Főleg miután a telefonban a nő megtalálta az üzeneteit.

2022. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Azért szerintem az 1-es a kevés kivétel egyike.

Szerintem is vannak jelek, csak van olyan is, aki nem veszi észre, és olyan is, aki nem akarja észrevenni.

Szeretőből is van olyan, akit szeretnek, és olyan is, aki csak azt hiszi, hogy szeretik és nem veszi a jeleket.

De az biztos, hogy ahol megcsalás van, ott nemhogy szeretet, szerelem, még tisztelet sincs a megcsalt felè. Ott maximum csak hiszi a megcsalt fél, hogy jó a házassága. És igen, van olyan elkeseredett feleség, aki tud a szeretőről, és annak reményében, hogy fájdalmat okozhat neki, posztol hazug illúziókat. Ez persze nemcsak a szerető bosszantására van, hanem a saját megnyugtatására ès a környezet megtévesztésére.

2022. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Ámen 7-es!👍
2022. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, bízol benne, akkor tényleg van, hogy még a saját szemednek se hiszel. Férjem elkezdett futni (előtte no sport), fogyott 20 kg-t. És én elhittem, hogy a magasvérnyomás gyógyszereit akarja elhagyni, mert csak mérgezi a testét.
2022. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen kell, hogy gebasz legyen otthon ahhoz, hogy valaki szeretőt tartson. Pont ez az aggasztó. Van aki csak telhetetlen, keresi az izgalmat "az unalmas jóban". Senki sem tökéletes, mert tökéletes ugye nem is létezik. Így mindig lehet lehet valamire fogni, miért csalod a másikat. Ez így is úgy is zsákutca. És nincs olyan párkapcsolat, ahol nem adódnak problémák, a különbséget az adja, ki hogyan kezeli és fogja fel ezeket. Csak azt felejtik el az emberek, hogy ők állapodtak meg valaki mellett, ami sosem volt kötelező. És mindig otta lehetőség, hogy véget vess a dolognak, ha az már leépít. Viszont az ilyen embereknek mindig kell egy táptalaj, mert a legnagyobb félelmük, hogy egyedül maradnak. Ha meg van a biztos pont, utána keresik tovább a "tökéletest", ami ugyebár nincs, de jó elhinni, hogy a szerető az, és még hazudni is képesek, a feleségüket/férjüket mocskolni, hogy egy kis sajnálatot, szánalmas váltanak ki másokból. A megcsalás amúgy sem a megcsalt félről szól, ő csak a tehetetlen elszenvedő. Ez mindig a két sérült félről szól. A 3., aki mit sem tud, érezheti úgy, minden oké, mint mindig, ezért is rakja ki a képeket. Aki tud dolgokról, annak pedig a lelki világa, és a lelkiismerete meséli be, miért rakta ki a képet a szenvedő fél
2022. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!