Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 18évesek vagyunk, lassan egy éve vagyunk együtt. Volt egy időszak amikor nagyon sokat veszekedtünk és elmentem egy barátnőmmel bulizni. Az ő párja egész nap nagyon sokat írt neki nekem oedig rosszul esett hogy egy új üzeneten se jött. Nyilván ez nem kifogás, de nagyon részeg lettem és a szórakozóhelyen smároltam egy fiúval. Nagyon rosszul érzem magam és undorodom magamtól, mert most újra jónak érzem a kapcsolatom és legnagyobb hülyeség volt ezt tenni. Nagyon szeretem a párom csak meginogtam. Nem szeretném, hogy vége legyen és nem tudom hogy meg tudná-e ezt bocsátani. Én biztos vagyok benne hogy többet ilyet nem tennék és ha lehetne visszatekerném az időt. Mit tegyek?

2022. júl. 15. 06:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el neki. Ha veled marad, jó, ha nem marad, megy tovább az élet, fiatalok vagytok. Arra számíts, hogy nem lesz könnyű, és fájni fog neki, de ez ezzel jár. Már megtetted, vállald érte a felelősséget. Titkokkal úgysem lesz ugyanaz a kapcsolat soha, muszáj tisztázni. Ha őszintén megbántad, és soha nem teszed meg újra, szerintem megérdemelsz egy esélyt. Nagyobb dolgokon is túlléptek már az emberek. De ha nem vagy biztos magadban, akkor ne maradj vele, mert elveszed a fiatal éveit és csak fájdalmat okozol neki.
2022. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Nőjj fel végre. Valld be és vállald a következményeket. Én biztos, hogy kidobnálak ezek után.
2022. júl. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Mondd el neki mindenképpen. Ha szereted, akkor megadod neki a döntési lehetőséget, hogy ezek után maradjon vagy menjen.

Bár, ha velem tenne ezt a párom, én biztosan szakitanek.

Nem lehet, hogy azért nem irt, mert nem akart zavarni téged szórakozás közben?

Valamint, egy kapcsolatban ennél komolyabb dolgok és félreértések is lesznek, mint hogy nem irt neked egy esten át, akkor meg nem csak csókolozni fogsz mással, hanem szexelni is??


24N

2022. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Mondd el amit tettél, ha el tudja fogadni akkor beszéljétek meg a problémákat!
2022. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Felejtsd el. Ne mondd el neki, semmi komoly nem történt.
2022. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Mondd el neki, legalább most legyél tisztességes
2022. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Újra meginogsz majd, ha valami probléma lesz a kapcsolatban.

Egyszerűen ilyen a jellemed, a kapcsolati problémákat, hiányérzetedet így kezeled.És mindig ez lesz, ha pl. az aktuális barátod nem szépen mosolyog rád. Inkább el kellene mondanod neki, hogy több figyelmet szeretnél tőle. Egy random kan csak 2 percig oldja meg a problémádat. Ő viszont lehet megpróbálná tartósabban. Ha meg nem, akkor szembenézni azzal, hogy nem a megfelelő ember van melletted. Tudom, ez kvára nehéz, de a csalás nem oldja meg soha, és nem is mentség semmire sem.

2022. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Te nem szereted ezt a srácot. Nem ír neked és te megcsalod. Nyilván mondd el neki, de ezután csak ez a kép fog megjelenni előtte. Nem lehet benned bízni.
2022. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
El ne mondd neki.
2022. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Amit nem tud az ember az nem is fáj neki. Mivel lenne jobb ha megtudná? Felesleges feszültséget és gyanakvást keltene köztetek. Meg hát nem hitegesd magad, megfogod ezt tenni újra meg újra. És a nagy lelkiismeret furdalás csak 1. után van. Hiába pontoztok le akkor is így lesz....
2022. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!