Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az exem szeretője lettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem szeretője lettem. Vissza tudom szerezni?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 5 éves párkapcsolat (2 éves kisgyerekkel), aminek az exem úgy vetett véget, hogy találkozott egy lánnyal, aki megcsókolta őt, ezt elmondta nekem, szakítottam vele, elköltöztem a gyerekkel, ő meg aznap este lefeküdt a csajjal. A csaj jelenleg nála lakik, a kapcsolatuk nem éppen jó, sokat veszekednek. Egy alkalommal lefeküdt velem, mikor a gyerekért mentem hozzá, hogy hozom haza. Azt elmondta a lánynak, aki vele maradt de nem enged minket találkozni. Ma találkoztunk a csaj tudta nélkül, amit aztán elmondott neki, viszont ismét lefeküdtünk egymással. (Ezt már egyenlőre nem mondta el neki)

Azt mondta szeret, de nem akarja miattam összetörni a csajt, és hogy ha szakít vele akkor a csaj hibája legyen, ne én miattam kelljen dobnia. Jelenleg az első megcsalás óta a szexuális életük is romlott.

Jelenleg felajánlotta azt, hogy legyünk szeretők. A kérdésem a következő, vissza tudom-e hódítani? Ha igen hogyan? Kérlek ne írjatok bántó megjegyzéseket, tudom hogy nem helyes, viszont én szerelmes vagyok belé és nagyon szeretném ha a családunk újra összeállna.



#ex #visszaszerzés #Szerető lettem
2022. júl. 18. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Már rég ki kellett volna tépni a haját a masiknak már nem lenne a képben.:D
2022. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt. Most arra megy ki a játék, hogy egymás mellett két nőt tudjon dugni.
2022. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes lehetsz, vissza is hódíthatod, de őszintén minek? Már bemutatta, hogy valójában milyen. És azzal is tisztában van, hogy te milyen megvezethető vagy. Idővel megint átbssza a fejed.Minek erre felesleges időt pocsékolni? Szedd már össze a maradék önbecsülésed. Minek kell önként kardba dőlni?

Miért nem vagy hajlandó látni, hogy milyen ember a gyereked apja? Te hiába szereted, részéről ez nincs viszonozva, csak élvezi, hogy két nőt dughat egyszerre. Igen, dugja a másikat is, csak éppen nem köti az orrodra a valóságot. Csoda nem lesz kiscsillag, azt hiába várod.

2022. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekre szoktam mondani, hogy az embereket nem lehet önmaguktól megmenteni, és nem is érdemes. Szép jövő vár rád vele, ha vár. Ja, nem.
2022. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A jövő is ugyanilyen lesz vele, mint a múlt és a jelen. Szomorú, hogy ennyi eszed sincs.
2022. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő sosem volt ilyen. Én vagyok az első komoly kapcsolata. (Előttem csak egy lány volt, 8 hónapig voltak együtt de sosem feküdtek le egymással.) Amióta ez a nő az életében van meghülyült. Tegnap a gyerekéhez sem engedte át az anyjához, mert hogy ott voltam. Holnap megint találkozunk, mert viszi a kislányt. Munkahelyéről jövet, így egyedül tud jönni.
2022. júl. 18. 12:10
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg soha az 5 év alatt, pedig sokat veszekedtünk. Mikor fel hozom neki az újrakezdést olyan, mintha félne, hogy a problémák nem múltak el, pedig de, mert változtam azóta. (3 hete vagyunk külön, ez lesz csütörtökön a 4.)
2022. júl. 18. 12:12
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy múltak volna el a problémák, két nővel van együtt. Nem elég probléma ez? Mindkettő tudja, hogy van más a képben. Más országban ez legális
2022. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kellene a halálnak ekkora hímr.banc,a gyomrom felfordul tőle
2022. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A barátnője úgy tudja hogy nem történt semmi. Illetve hogy nem lesz már több közöttünk.
2022. júl. 18. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!