Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az összes szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az összes szerető végigsértődve,hogy nem kap semmit a szeretőjétől csak szexet?

Figyelt kérdés

Csajok/Pasik,ti nem véletlen vagytok a szeretői státuszba. Valami ola van annak,hogy nem párja ként ismer el titeket a másik.

És akkor azt elvárjátok,amit az ember a párjával csinál vagy amit neki kedvez?


(Tisztelet a kivételnek,aki ezzel tisztáavan,vagy aki kap valamit.)


2022. aug. 17. 13:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Gondoltam, hogy a másik kérdés ihletett meg.

Nem kell minden szeretőt egy kalap alá venni, van aki (legyen férfi vagy nő) többet képzel bele.

2022. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem ártott volna átolvasni a kérdésed, hogy ne legyen benne ennyi hiba.


Vannak rideg szexkapcsolatok és vannak bensőséges szeretői viszonyok.

Ajándékozás nem szerencsés, hisz akkor lehet otthon magyarázkodni, hogy honnan is van az adott dolog.

Attól pedig, hogy valaki szerető, vágyhat ilyen dolgokra, hisz nem egyszerű azokat a mindkét fél számára hasonló határokat meghúzni.

2022. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Igazat adok a kérdezőnek , itt fent sok az egyoldalú szeretői kapcsolat, a harmadik , aki legtöbbször nő , úgy tűr mintha élete szerelme lenne.


Valószínűleg nem akadt nekik jobb.

2022. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

ne keverd a szeretői és szex kapcsolatot

szerető esetén gyakori az érzelmi kötődés. Ahol nehezményezik, hogy nem kapnak pl. ajándékot, ott megvan a szeretet/szerelem, de csak az egyik fél részéről. Tehát nem igazi szeretői kapcsolat.

2022. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 akkor miért nem a párja?
2022. aug. 17. 14:20
 6/29 A kérdező kommentje:
#3 pacsi!
2022. aug. 17. 14:21
 7/29 A kérdező kommentje:

#2 a gyors gépelés miatt van,illetve munkaidőben ihletett meg a kérdés,mert felháborít ,hogy a szeretői viszonyt itt sokan teljesen ártatlan dolognak állítják be!


Te/Ti valakit/valakiket megcsaltok! Ezen nincs mit szépíteni szerintem.

2022. aug. 17. 14:24
 8/29 anonim ***** válasza:
29%

Egy kérdező panaszolta, nem az összes.

Mi szoktunk egymásnak ajándékot adni.

2022. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#8


Én csak azt nem értem,hogy a szerető miért akarja magát egyenrangúnak érezni egy párkapcsolati/élettársi/házastársi emberrel?


Akkor miért nem hagyja ott a másikat ,ha gondja van vele, és jönnek össze a szeretők?

2022. aug. 17. 14:37
 10/29 A kérdező kommentje:
Szexért cserébe kapsz valamit,meg hogy továbbra is tudjatok kamatyolni,de nem a szerelem miatt (szerintem). Vagy akkor illene szakítani a másikkal.
2022. aug. 17. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!