Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a megcsalást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a megcsalást, ha az nem érzelem/szex miatt történt? (Lentebb kifejtve)

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi, a megcsaló pedig a nő. Két évet voltunk együtt, minden úgy működött, ahogy meg volt írva. Már a házasság és gyerekkérdés is komolyan napirenden volt.


Aztán derült égből kiderült, hogy többször is lefeküdt a (nem közvetlen) főnökével (aki amúgy házas). Külön poén, hogy a hapsi felesége és az egyik rokonom ismerősök, ezért mindkét verziót ismerem:


Ex verzió: a főnök (akivel amúgy korábban jó viszonyban volt) egyszer csak elkezdi minden előzmény nélkül fenyegetni, hogy ha nem szexelnek, akkor kirúgatja, tönkreteszi, elintézi, hogy sehol se kapjon munkát stb. Ő annyira félt, hogy nem szólt senkinek (nekem sem), hanem belement a dologba...


Főnök verzió: az ex felkereste, hogy el kellene intézni egy előléptetést, erre a góré mondta, hogy az nem lesz "ingyen" (amúgy tudja, hogy ez iszonyú gerinctelen húzás volt tőle). Az ex belement, leadta a hapsinak a heti beosztásunk (még azt is, hogy mikor keresheti telefonon) és így elkezdtek "összejárogatni", több alkalommal. Miután az ex megkapta az előléptetést, dobta a hapsit. Ez nem esett jól a hapsinak, ezért tényleg elkezdte zaklatni, csak közben lebukott a felesége előtt (és így derült ki a dolog).


Nekem a hapsi verziója tűnik hitelesnek, ezért kiraktam a hölgyet. Viszont az ex azóta is keres, megígér mindent stb., ha kap egy 2. esélyt (de azt továbbra is fenntartja, hogy kényszer miatt történt az eset).

Árnyalja a képet, hogy én nőt ennyire még sose szerettem, viszont már nem tudnék bízni benne. Valamint, nem vagyok már ideális korban (35), a szülőképes korban lévő nők selejtnek hisznek, hogy "még nem keltem el".


Szóval, 2 út áll előttem (ld. szavazás):



2022. aug. 18. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Megbocsatánék, de életem végig kétségek között élnék, viszont családot tudnék alapítani.
Fő a méltóság. El kell fogadni, hogy az élet nem kívánságműsor és egyedül fogok megöregedni.
43 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%

Te ismered a saját igényeidet.

Sok pasinak mindegy a nő, pr stival is leállnak.

Sok pasinak meg nem. Es élből dobná az ilyet. Vagy minimum agyba főbe csalná.

2022. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

gerinctelen mindkettő.

én viszont az exednek hiszek, sajnos ez hatalmi visszaélés lehetett, és nagyobb a racionalitása, mint fordítva.

a faszit fel kell jelenteni, gondolom felette is van vki a cégnél.


ez konkrétan zsarolás és kényszerítés.

2022. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%

(Véletlenül rányomtam a szavazásra és nem lehet visszavonni, csodás.....)



Egyik se. Majd találsz egy normális párt.

2022. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

#2-nek: én is kapásból mondtam, hogy akkor most megyünk és feljelentést teszünk (ismerek nyomozót és ügyészt is), mert hittem neki. Épp az lett a gyanús, hogy nagyon nem akarta az ex a feljelentést...


Valamint láttam egy korábbi beszélgetést, amit a hapsi felesége küldött. Nagyon kedélyes volt az ex, flörtölt, viccelődött, szexuális utalásokat tett, nem úgy tűnt, mint aki kényszer alatt állna. Ezt azzal magyarázta az ex, hogy annyira félt, hogy megjátszotta magát...

2022. aug. 18. 14:23
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom lenne-e értelme a feljelentésnek, a pasi megmondja hogy nem is így volt és kész.
2022. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de a magyar mentalitás az, hogy visszacsalok és minden meg van oldva xd
2022. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc?

Minden úgy működött, ahogy meg van írva; a te fejedben lehet.

Simán baleknak néz, sokkal inkább, mint a 'szülőképes korban lévők'


Amúgy csak képzeld el a szitut:

Megbocsátasz, lesz egy gyerek, megismétlődik a történet.

Aztán a gyerek miatt váljak, ne váljak kérdéskör következik.

Pár ilyen félrelépés után csak rászánod magad, hogy hagyod a nőt, a gyereket, esetleg a közös ingatlant.

Aztán x év múlva jön egy másik nő és ebből a történetből valamennyit elmesélsz vagy ha nem, akkor majd kiderül idővel.

Akkor nem leszel baleknak nézve?

2022. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%

Alaphelyzetben bocsánat mindenkitől, de SOHA nem hinnék ilyen helyzetben a férfinak, csak akkor, ha megdönthetetlen bizonyítékot mutat. Egészen addig, amíg ezt nem teszi, automatikusan a nőnek hiszek.


Viszont, szerintem Darwin-díjas idióta, aki ilyenkor komolyan enged a zsarolásnak, és nincs annyi esze és tartása, hogy megoldja másképp. Én csináltam volna hangfelvételt, és azonnal mentem volna a HR-re, aztán meg a pasas feleségéhez, és ha elfajul a dolog, akkor a rendőrségre is.

2022. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Nem lenne értelme... Mert 99,99% hogy a hapsi verziója az igaz, de ha mégse, a fenyegetésre akkor sem lenne bizonyíték.


De nem is ez a kérdés. Az eset óta fél év telt el, a nyár óta próbálkozok az ismerkedéssel, de jelenleg úgy érzem, hogy annyi esélyem van, mint hintalónak az Epsom Derbyn... Viszont a másik oldalon ott van a számomra tökéletes nő, aki jelenleg mindent megígér, viszont az meg érdekből félrement...

2022. aug. 18. 14:35
 10/43 anonim ***** válasza:
32%

"Mert 99,99% hogy a hapsi verziója az igaz"


Meg a lófszt.

2022. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!