Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok észre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok észre lehet venni ha a szeretőm érez irántam ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen.


45/F

2022. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha érezné irantad, veled lenne a felesége helyett. Azt észrevenned.
2022. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Én még azt is észreveszem ahogyan fékezik magukat hogy ne legyenek szerelmesek.

Észreveszik magukban hogy hoppá baj van, es azonnal ki is oltják ami bimbózik is.

(A pasik rendesen észnél vannak.)

2022. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Hoppá , drága a vàlàs 🤣🤣🤣


Ti szeretők önbecsülés nélküli emberek vagytok

2022. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok. Ha szeretői viszonyban vagyunk, azt előre tisztázzuk. Viszont mikor együtt vagyunk akkor elvárom hogy olyan legyen mintha szerelmespárként együtt lennénk 1000%osan. Ugyanúgy utcán kézfogás, odabújás, bókok, puszi, ha kedvünk van elmegyünk bulizni, iszogatni, együtt főzünk, vagy csak leugrunk a sarki boltba kenyérért, stb. Szóval csak egymással foglalkozunk, nem lopakodunk, és sima szex azt viszlát. Ami nincs ilyenkor, szerelem, és a vágy hogy feladjuk az életünket egymásért, hiába tűnünk kívülről párnak.

Ilyen felállásban is észre lehet venni ha megváltozik a másik. Sima szexpartner esetében is észrevehető. Egyszerűen érzed hogy a felszabadultság kissé görcsös lesz, akkor vége.

2022. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kustany ***** válasza:

Kedves 5-ös.

Ez logikus, de nagyon kegyetlen.

Nekem is ilyen barátnőm. Ötször szakítottunk 10 év alatt.

Csak egyetlen dolgot nem akart: hogy szeressem.

2022. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!