Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagyott a szerelmem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a szerelmem egy masik nő miatt, akit szeretett es felesegul vett. Gyerekuk szuletett es harom év utan megkeresett hogy hianyzom neki? Mi a velemeny?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 07:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keresi fel egy pasi az exét, ha biztosra akar menni, hogy hosszú udvarlás nélkül is szexhez jut.

Nem fog érted válni, ez eszébe se jut. Csak valószínűleg kevesebb a szex a gyerek után.

2022. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy jó nagy idióta lehetsz, ha bármi más eszedbe jut azon kívül, hogy elhajtod.
2022. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Mit kell ezen túlgondolni?

A véleményem az, hogy volt rá lehetősége, de kihagyta. Mást választott, ráadásul már a gyereken is túl van, legyen vele boldog. Vagy ha nem, akkor keressen mást, ne azt, akit egyszer elutasított.

2022. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Én amilyen szemét vagyok, revansot vennék azért, ahogyan elhagyott. Semmire se becsülöm azokat az embereket, akik nem kilépnek egy kapcsolatból, hanem félrekefélnek, és egyikből a másikba lépnek. Úgyhogy belemennék a buliba, majd a levelezést, és a fotót is elküldeném a kedves párjának! Éljenek boldogan ezzel, és nem, nem lenne lelkiismeretfurdalásom, én szabad ember vagyok.
2022. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
Dog vagy ha bele mesu..
2022. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!