Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom mit tegyek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom mit tegyek ?

Figyelt kérdés
25éves lány vagyok 4 éve vagyunk eggyütt párommal .3 hónapja megcsókoltam egy másik fiút , a párommal akkor szünetet tartottunk mert rossz volt a kapcsolatunk. Másnap ahogy megtettem elmondtam neki ő pedig megbocsájtott mert azt mondta nem tett semmit a kapcsolatunkért és hogy ő is hibázott megérti a dolgot. Azóta eggyüttvagyunk de nagyon rosszul érzem magam még mindíg és hogyha a helyébe lennék utálnám a helyzetet és állandóan ezen kattognák .. szerintetek megjavul a kapcsolatunk ? Tudom hogy nem fogjuk elfelejteni de egyszer elengedjük majd a dolgot ? Mit tegyek hogy jobb legyen ? Nekem is nagyon fáj mit tegyek hogy ne fájjon ? Idővel jobb lesz ?
2022. okt. 24. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hibáztál, de csak az előzőekben leírtakat tudom megerősíteni.


Tekintsd ezt tanuló pénznek. Ezáltal megismerted jobban saját magad, és őt is. Ha úgy érzed még Ő is kattog rajta, akkor erről óvatosan puhatolózz, és ha szükséges, oszlasd el a maradék rossz érzését is, aztán engedd el a dolgot te is végleg.

Mondom, hiba volt, de ennél látott már rosszabbat mindenki szerintem.


Ha igyekeztek fenntartani az őszinteséget a kapcsolatban, nem lesz baj ;)

2022. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom őket és megpróbálom elengedni a dolgot. 🙂
2022. okt. 25. 18:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!