Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy reagálnátok,ha észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok,ha észre vennétek, hogy a párotok más lánynak írt Instagramon?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves idáig nagyon jól működő kapcsolatom. Nagyon szeretem őt, harmonikus minden, a szex szuper (úgy gondolom neki is), szülők, barátok, egyszóval minden klappol. A párom dolgozik én pedig még egyetemre járok, már a végét húzom. Mostanában a suki miatt kevesebbet vagyok otthon, pár hete csak hétvégén. Tegnap egyik barátunknál voltunk, és mutattam valakinek, hogy a páromnak új mobilja van. Ekkor valami csoda folytán, feloldott a mobil és megláttam hogy írogat egy lánnyal, aki még mielőtt összejöttünk volna, tetszett neki, tudom hogy beszélgettek. Szép lány, de több ***** fogott már mint kilincset. Az irogatásból nem láttam semmit, csak hogy sűrű, és talán nem volt smiley. Hatalmas cirkusz lett később belőle, mikor arra kértem mutassa meg. Nem tette és támadott, hogy én nem bízom benne. Most ott tartunk, hogy bevallotta, ő írt a lánynak, csak megkérdezte miújság vele. Reggel óta a bocsánatomért könyörög, bizonygatja mennyire szeret, fontos vagyok neki és életére esküszik, hogy semmi olyat nem irt a lánnyal, és máskor sosem csinált ilyet, és soha többé nem fog ez előfordulni és bármit megtesz azért hogy megbocsássak neki. Az eddig nagyon tiszta kapcsolatunkban mist akkorát csalódtam, hogy nagyon fáj a lelkem. Egész nao csak sírok. Nekem eddig ő volt a minden és azt hittem én is neki. Eddig mindent megoszzottunk egymással, tegnap ilyenkor még a jövőről beszélgettünk. Persze kérdeztem tőle, hogy van e valami, amit hiányol a kapcsolatunkból, vagy mi miatt érezze úgy hogy írnia kell annak a lánynak, miylen fajta impulzusra vágyott. Nagyon fáj. Lehet ez még jó? Vagy ő is egy szemét, mint a többi férfi? Bocsánat, tudom vannak kivételek. De róla is ezt gondoltam.

2022. okt. 30. 14:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Oh te lany,ezen ne lepodj meg,az osszes pasi ezt csinalja, mindig van valami titkos csaj, orulj neki,h kiderült. En dobnam, nem valtoznak ugysem.
2022. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja es nem mutatta meg.. nyilvan nem orulnel neki,ha latnad :)
2022. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Nem tudom, miért gondolod, hogy a párod egy szent, a többi férfi meg egy szemét sz-r.

Igen, van egy csomó szemét sz-r férfi, és nyilvánvalóan valamilyen szinten a párod is az. Az a pasi, akinek több helyről kell egósimogatás, az gyenge, önmagában bizonytalan és gyáva.

Szerintem amit csinálni tudsz, az az, hogy a sírás meg bömbölés helyett higgadtan megmondd neki, hogy ez neked egy kapcsolatba nem fér bele, mert megalázó és fájó számodra.

Innentől kezdve pedig elfelejted ezt a konfliktust, ő pedig tudomásul veszi, hogy neked ez nem járható út. Innentől kezdve az, hogy ő mit fog csinálni, mindent elmond arról, mennyire tisztel téged, mennyire érdekli az, hogy esetleg megbánthat.

És ha legközelebb ismét előfordul ilyen, akkor mindenféle hiszti meg ultimátum meg fszomkodás nélkül kidobod.

2022. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy nem mutatta meg akkor amikor kérted mindent elmond. Nyilván nem egy ártatlan mi újságról volt ott szó.

Azért akarja visszakonyorogni magát, mert az új csajnál még nincs annyira nyeregben, h szex legyen ott. A mégen van a hangsúly.

2022. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy nagyobb rá az esély, hogy ez ismét elő fog fordulni, mint hogy nem. Legyen még egy dobása, ennyi miatt úgyse bírnál vele szakítani ilyen erős érzelmi kötődésnél, de légy résen. Ahogy előző válaszoló írta, az ilyen pali gyenge. Az is fog maradni, úgyhogy csak idő kérdése hogy ismét rajtakapd. Na akkor kell neked nagyon észnél lenni, mert ha ezt ismét megbocsátod, akkor keresztet is vethetsz rá, hogy ez valaha is változni fog... örökre lábtörlő maradsz a szemében, sose fog tisztelni annyira, hogy ezt abbahagyja. El lehet ebben is nyűglődni, de csak időpocsékolás, sose lesztek boldogok. Úgyhogy ezeket mérlegeld.
2022. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Én anno belefáradtam ebbe, a második ilyen csalódás után elhatároztam, hogy a páromnak tiltani fogom a messengert, instát, facet, stb, a mobilját pedig napi szinten átnézem, és mindig tudni akarom hol jár, kivel találkozik. Ezt már az első randin közöltem mindenkivel. Másfél éve boldog párkapcsolatban élek, és nem kell napi szinten gyomorgörccsel lefeküdnöm, hogy vajon kinek írogat a párom.
2022. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Hatalmas cirkusz lett később belőle, mikor arra kértem mutassa meg. Nem tette és támadott, hogy én nem bízom benne."

Ergo tisztán látja, hogy tud téged manipulálni, DE CSAK ADDIG amíg a másik csaj nem ad neki! Aztán szépen lapátra tesz téged!

Helyedben nem várnám meg, hanem szépen minden hiszti nélkül, higgadtan azt mondanám neki, hogy:

'Sok sikert a másik lánnyal' és emelt fővel tavoznek életéből örökre! :)

2022. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Exem is eljatszotta ezt, meg le is nemitotta a csajt hogy ne lassam meg veletlenul sem. Aztan kiderult es meg honapokig ezen vitatkoztunk es tonkre is tette az egesz kapcsolatot, aztan a kedves exem ugy tavozott,mintha ezzel semmi problema nem lenne,hiszen csak baratok :) szakitas utan pedig azon volt,hogy felszedje. Te ne juss el idaig.
2022. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
#6 részvétem a barátodnak, lehet hogy te boldog párkapcsolatban élsz, de szerintem ő kevésbé, az ilyen embert kilométerekről kerülném, pedig nekem aztán tényleg nincs mit titkolni
2022. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna durva a levelezés megmutatta volna hogy:" Tessék ezt a két receptet cseréltük !!! Ezért féltékenykedtél?!?!"- és hónapokig kéne engesztelned. Ismerősöm fiúja mondjuk konkrét megcsaláson lett rajtakapva. Először még szipogott hogy "bocsáss meg" de mikor már nem kosza kalandokra szerezte meg a másik lányt akkor ő szakított mondván "hát párszor még megcsaltalak azután az eset után ami kiderült, de rájöttem hogy vele jobb szal mist már nem bocsánatot kérek hanem elköltöznék"
2022. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!