Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Huszonévesen, 2 éves házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen, 2 éves házasságban egy kisbabával, hitellel, házzal szeretnétek tudni, hogy a férjetek sosem volt hűséges vagy már mindegy lenne?

Figyelt kérdés
Évekre visszamenőleg van bizonyítékom. A drága férj 15-20 nővel volt “kapcsolatban” a felvállalt mellett az évek alatt.
2022. okt. 31. 10:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy? Milyen bizonyítékod van?
2022. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Nagyon nem mindegy, hogy a gyerekem egy gusztustalan féreg mellett nő fel vagy sem. És nekem sem lenne mindegy, hogy adok esélyt magamnak boldognak lenni olyannal, aki nem hazudik a pofámba, vagy sem.



Anyám 50 évesen baszta ki a hűtlen apámat. Megviselt a válás, de még így is élete legjobb döntésének tartom. Apám szépen garantálta magának az utolsó pillanatban, hogy rá se nyissam az ajtót és egyedül haljon meg. Aki elárulja az anyámat, az ne várja, hogy teszek bármit is azért, hogy ne szenvedjen hátralevő életében. Ha előbb vált volna el, mielőtt félredug, most lenne egy szerető családja, akivel jó a kapcsolata.

2022. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%
Jobb a boldog tudatlanság, hidd el. Félrement, és? hozzád megy haza. Oda adja a pénzt. Akkor?
2022. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

#3:

Az általad említett "boldog tudatlanság", akkor szokott átváltani pofára esésbe, amikor a kedves férj hazahurcol valami nemi betegséget. A feleség meg mehet STD szűrésre, nőgyógyászhoz kezelésekre stb (az óvszer sem véd meg minden betegségtől). Azt a pénzt amit a férje hazaadott, költheti ilyenekre. Csomó olyan betegség van, ami tünetmentes. Hú milyen f*sza dolog, nem mondom! A lelki traumáról nem is beszélve.

2022. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
10%
Melyik település? Megye is elég
2022. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Huszonévesen alapból nem vettem volna fel hitelt és mentem volna férjhez egy pár éves kapcsolatban, a gyerekről ne is beszéljünk.

De ha már minden így sikerült, akkor meg jó, hogy akarnám tudni. Nem vesztegetnek több időt egy ilyen emberre az értékes időmből. De pár év alatt hogy nem lehetett észrevenni, hogy 15-20 novel volt együtt? Ezt sosem értettem…

2022. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már ez eljegyzés előtt is tudtad. Mégis hozzamentel és szültek neki
2022. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy hogy a francba lenne mindegy? Jóga can tudni, hogy egy himrngyoval van együtt
2022. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Véletlenül hallottam meg az egészet. A mozgólépcsőn előttem 2 lány beszélgetett és nagyon hasonlítottak az elmondottak a barátnőm férjére, így megállítottam őket és rákérdeztem. Kértem, hogy mutasson fényképet az illetőről, a barátnőm férje volt rajta. Felvettem vele a kapcsolatot Facebook-on és kértem, hogy mindent meséljen el, küldjön bizonyítékokat. Több mint 3 éve vannak együtt. A beszélgetésből egyértelműen kiderül, hogy a lakásukban is járt, és az is, hogy mennyi nője volt még mellette.
2022. okt. 31. 16:01
 10/23 anonim ***** válasza:
10%
Nem helyes amit tettél
2022. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!