Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a szeretőm megcsalja velem a feleségét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/l

34/f


2022. nov. 4. 21:39
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
68%

#40

Hogy kezdett új életet a szerető, ha aztán visszatáncolt a megcsalóhoz? Ez így sántít :))...

Amúgy meg simán lehet, hogy mindkettőt meg akarta volna tartani a fickó, anyut meg a nőcit is, csak anyunak lett elege végül. (Ez az, amit az effajta "két vasat tartok a tűzbe" típusok soha be nem ismernének.)

Ilyenkor kell(lene) a nőknek észnél lenni.


Persze, van olyan szerető is, akinek mindegy milyen áron, csak megszerezzen valakit, mindegy, hogy hónapokig, évekig tartó félig kényszer, meg nyögve-nyelés volt az ára.

No, ez sem dicséretesebb hozzáállás, mint egy megcsalás után visszafogadott férj.


Lehetne ezt színezni a végtelenségig.

2022. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

#41


Hogy kezdett új életet a szerető, ha aztán visszatáncolt a megcsalóhoz? - Hát kérlek szépen úgy, hogy megpróbált túllépni a dolgokon, már nem kereste a szeretőjét, beletörődött hogy vége, és új célok felé tendálta az életét, nem ment a házas fél után. HÁT ÍGY, szóval nem sántít ez sehol.

(De) valamiért még is csak együtt kellett, hogy legyenek, mert az élet még is újra összerendezte őket. Azóta meg már sok év eltelt és együtt élnek boldogan. Amúgy több ilyen párt ismerek környezetemben, vagy hallottam történeteket. Szerintem ez teljesen rendben van, ha így lépnek ki házasságokból. Hát ha valami nem működik könyörgöm, akkor nem működik, és a vacak, süllyedő házasságom alatt ismerem meg azt, akivel nekem valóban együtt kell lennem, akkor miért nem választhatom a boldogságot? Az én életem.


Az már persze más kérdés, hogy akik csalnak összevissza és hazudnak és nem lépnek, hitegetnek, a házastársat is évekig becsapják, hogy az valóban gusztustalan egy ügy, de mindenki maga tudja és majd maga számol el a tetteivel, ha odakerül.

Sajnos a nagy közönség általában ez utóbbival von párhuzamot és jön elő a közhelyes megjegyzéseivel, pedig nem lehet általánosítani. Van ilyen történet meg olyan is...

2022. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

42

"megpróbált túllépni a dolgokon, már nem kereste a szeretőjét, beletörődött hogy vége, és új célok felé tendálta az életét, nem ment a házas fél után."


Igen, kétségtelen, hogy "megpróbálta", ahogy írod. Ez egy jó stratégia lehet egyébként arra is, hogy megszerezze. :)... De jó, nem szeretnék kötekedni, mert abban igazad van, hogy létezik mindkét végkifejlet.


A "heppyendesnél" nekem azért jócskán volnának bizalmi problémáim, tekintettel az előzményekre.

2022. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Persze van olyan "happyend", ahol biztosan tovább csalnak. A vér nem válik vízzé, vagy mi...

De van ahol tényleg nem az előzmények számítanak. Most mit csináljon a "két szerencsétlen", ha így hozta őket össze az élet? Ismertem olyat, ahol kb. 15 évig is együtt éltek boldogan, csak sajnos a halál közbeszólt..

2022. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, ugyanúgy fogunk találkozgatni, ő otthon marad egyelőre, de azt mondta hogy azóta alig váltottak pár szót otthon, a nő azzal bünteti hogy nem csinál neki kaját amit hozhat a munkába😂
2022. nov. 8. 18:09
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

#45

No, kedves #45, akkor most itt a nagy kérdés, hogy mennyivel van több önbecsülésed, mint a feleségnek? :D

2022. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
73%

#46

Ha fszról van szó, akkor semennyivel. 🤣Mindenképpen kell aki betömi, különben meghal. Ettől jobbnak meg úgy néz ki, hogy nem kell a kérdező még dugásra sem.

2022. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!