Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez már megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerkedek egy transznemű lánnyal. Hogyha arra kerül a sor, és lefekszem vele, azzal megcsalom a feleségem?

2022. dec. 18. 16:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi megcsalas is létezik és ha lefexel vele akkor fizikailag is atlepted a határt.
2022. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezt az érzelmi megcsalást kifejtenéd? Ilyenről nem hallottam még. Én belegondoltam, ha a feleségem vallaná be nekem, hogy lefeküdt egy nővel én csak röhögnék, nem csinálnék ügyet a dologból, sőt még engem izgatna is.
2022. dec. 18. 16:26
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Például online ismerkedsz vele, tetszik a stílusa, jó vele irkalni, gondolsz rá nap közben, hiányzik. Ilyesmik.
2022. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Bárki mással megcsalás lenne, de a transznemű emberek kivételek velük nem számít megcsalásnak. 🤦‍♀️
2022. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Például online ismerkedsz vele, tetszik a stílusa, jó vele irkalni, gondolsz rá nap közben, hiányzik. Ilyesmik."


Értem, én most pontosan így vagyok.

2022. dec. 18. 16:43
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sz'al nyilvánvalóan csalod a feleséged. Szép :/
2022. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Mi a francért nem lehet elválni? Esküszöm nem értem az embereket még is minek van egy olyan emberrel akit nem szeret? Mért nem tud mindenki normálisan viselkedni megmondani hogy baszod ez meg ez van érdekel más nem szeretlek elválok vagy ilyesmi. Miért kell állandóan csalni a másikat? Nekem ne adja be senki azt a marhaságot hogy de igen is szereti a feleségét/férjét mert ez nem igaz. Ha szeretné nem kellene más. Ezért is utálom az embereket semmi gerinc nincs manapság bennük. Mindig csak a lapítás a sunyiság a hazugságok...
2022. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
#8: Nem értek egyet. Van úgy, hogy szeretek valakit, de másra vágyom. A szerelem egy idő után átalakul szeretetté és van úgy, hogy az ember valami újra, valaki másra vágyik. Szerintem ezt meg lehet beszélni. Vagy ha a másik fél nem nyitott rá, akkor két lehetőség van: vagy a lemondás, vagy a szakítás. De a megcsalás és a sunnyogás semmiképpen sem megoldás, szerintem ez a legundorítóbb.
2022. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
transznemű lány? inkább férfi nem?
2022. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A magam módján végülis szeretem a feleségem, legalábbis azt szeretem, hogy velem van, bár egy kicsit már unalmassá vált számomra. Ezt nem lehetne vele megbeszélni, mert rosszul reagálna, ha pedig kitudódna a dolog rólam, az engem hátrányosan érintene.
2022. dec. 18. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!