Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásra is igaz, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásra is igaz, hogy az csinálja legjobban aki dühöng ellene?

Figyelt kérdés

Tehát megcsalással kapcsolatban is jellemző az az emberi tulajdonság, hogy aki a legnagyobb patáliát csapja miatta és szétkürtöli a világnak hogy őt megcsalták, az olyan ember aki maga meg sorozatban csalta a párját?


Tehát olyasmi ez mint a látens homoszexuális aki meleggyűlölőként adja elő magát, vagy az erkölcs és hittantanár aki titokban pedofil?



2023. jan. 3. 08:58
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb, írd le
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
az egész színjáték
2023. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Hány pap és hittantanár van, és hany közülük pedofil? Aki papnak áll, szerinted pedofil?

Aki elutasítja a melegséget, az biztos, hogy tutira meleg?

Van, aki így éli meg, hogy megcsalják, van, aki máshogy. Ha valaki megcsalja a párját, előfordulhat, hogy a másik félrelépésével próbál takarózni, és a megcsalásért patáliát csap, de miért lenne törvényszerű, hgy aki paáliát csap, fűvel-fával lefekszik??

2023. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez ilyen libsi gondolkodás, hogy minden pap pedofil, kedves #2.

Erősen a végletek emberei ez a szavazóbázis, bár ők szoktak agymosásról beszélni...

2023. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Én dühöngök ellene, ki nem bírom állni a hűtlenséget, és soha nem csaltam meg senkit.

2023. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem igen.

Legutóbbi esetben is ez történt velem (ha jól gondolom, mert nem bukott le). Majdnem minden nap hallgattam, hogy én biztosan megcsalom őt, tutira van valakim. Pedig csak edzeni jártam el, munkából hazafelé beugrottam a boltba vagy éppen a családomhoz mentem el de szerinte biztos a másik nőmhöz jártam(saját magából indult ki biztos). Aztán szakítás után 2 hétre rá már posztolta is a képeket az új párjával akivel már hatalmas nagy a szerelem.. gondolom nem 2 hét alatt alakult ki, szóval biztosan kavarhatott már vele a kapcsolatunk alatt is. Biztos úgy volt vele, “ha én megteszem”(csak a fejében létezett ez persze) akkor ő is..

A másik dolog meg, ha nagyon kerüli a megcsalás témát az illető. (Akiről biztosan tudom, hogy megcsalt az ilyen volt.) Ha szóba jött akkor egyből terelte a témát vagy csak rá mondta, hogy ő biztosan nem és ennyivel le is tudta, sosem firtatta ezt a dolgot, engem sosem gyanúsított meg nehogy visszadobjam a feltételezését. Mondjuk ő nem tudott hazudni, mindig látszott rajta, ha valamiben nem mondott igazat.

2023. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

5: világos. Az is megcsal, aki megvádol téged, és az is, akinek eszébe sem jut vádaskodni. Logikus. Virág elvtárs klasszikusát idézve: pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak..

Szerinted a válasz tehát igen, hoztál is egy remek példát, amiben te sem vagy biztos.

Tekintsünk most el attól, hogy a te egyetlen vélelmezett eseted sem jelentené azt, hogy mindenkire érvényes...

2023. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!