Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha elnevette magát azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elnevette magát azon, hogy megkérdeztem megcsalt-e valaha, az mennyire gyanús?

Figyelt kérdés

Számomra furcsa, mert ha tőlem kérdezné vagy kérdezi, nem nevetek. Ugyanakkor ő többször volt már, ha valamit hazudott vagy füllentett, hogy ugyanúgy nevetéssel reagált..


Persze egyébként az általános véleménye, hogy azt mondja, hogy ő biztos nem csalna meg, mert szerinte sem szép dolog.



2023. jan. 6. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon.
2023. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Azért is nevethet, mert teljesen természetes neki, hogy nem, ezért hülyéskedésnek gondolja a kérdést, mint valami képtelenséget. Pl elmegyünk sétálni a holdra? Elvi lehetőség van rá, de gyakorlatilag nem fog megtörténni, erre is kb egy nevetéssel, mosollyal lehet reagálni.
2023. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Hát elég gyanús. Főleg ha hazudott már korábban is.

Ha valaki rákérdez a megcsalásra, avval belső aggodalmat oszt meg. Tahóság röhögni, és valóban elég árulkodó is.

2023. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre szerintem a legtöbb ember nevetéssel reagál

ha valamit titkol, akkor azért

ha meg nincs semmi titkolnivalója, akkor meg azért, mert a párod, akivel hosszú évek óta együtt vagytok (és bíztok egymásban, és a közelében sem voltatok semmiféle megcsalásnak), egyszer csak a semmiből megkérdezze hogy megcsaltad-e valaha, az annyira abszurd, hogy az ember elneveti magát.

2023. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. jan. 6. 13:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá tennék, hogy én már azért kérdeztem vissza, mert ő vádol sokszor azzal, hogy én őt biztos, hogy már meg csaltam…minden ok nélkül..
2023. jan. 6. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Két forgatókönyv lehetséges.

Lehet, hogy agyba-főbe csalt, és azon nevetett, hogy még csak nem is sejtetted.

Vagy azért nevette el magát, mert ez akkora hülyeség, hogy számára elképzelhetetlen.


Viszont #6 írásod után... Van az a jelenség, hogy "mindenki magából indul ki". Ez persze így nem teljesen igaz, nem lehet így kijelenteni, de nagyon-nagyon sokszor bizony van valóságalapja. Nekem eddig minden olyan barátnőmről, aki bizalmatlankodott, vagy megcsalással vádolt, kiderült, hogy vagy megcsalt, vagy ha nem is, de azért flörtölgetett másokkal, vagy ha engem nem is csalt meg, de a az addigi kapcsolataiban sokszor megtette, és talán velem is megtette volna.

2023. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
annyira nevetséges gondolat... ezért nevetett
2023. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!