Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves Hölgyeim elmondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyeim elmondjátok nekem hogy miért tud megvezetni titeket egy svindler férfi? Személyesen is ismerek egyet. Körzeti megbízott egy bútorokat forgalmazó cégnél.

Figyelt kérdés
N. Tibornak hívják és szinte minden városban van szeretője barátnője menyasszonya, Szombathelyen, Győrben, Kőszegen, Budapesten, Békéscsabán, Tinderen. Hogy hogy nem lehet azt észre venni ha egy férfi átráz titeket?

2023. jan. 27. 12:32
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
69%

Ti pasik ÖNKÉNT mentek négyen-öten ugyanarra a nőre, önként és dalolva, sőt fizettek is érte.

Egy nő önként sose menne bele ilyesmibe, így át kell verni, be kell csapni, ha a pasi ilyenre vágyik.

Azért.

2023. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
60%

Simán írd meg neki, bizonyítékokat mellékelve. Az, hogy egy fasz mit mond, a példádból is kitűnik, semmit nem jelent.


Bár aki olyan marhaságokban hisz, mint "női agy", az sem főnyeremény.

2023. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
47%

"Úgy jön ide, hogy ezek a nők nem tudnak egymásról. Nem írtam le egyértelműen? Szerintem igen."


Éppen ezaz, ők csak annyit tudnak, hogy valamelyikőjük barátnő, menyasszony, szexkapcsolat stb, őket mi tenné r.banccá XD

Fogalom zavarod van tesóm

2023. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
23/23 annyira sötét vagy barátom, látszik az összes válaszodból egyik válaszomat se tudod értelmezni :) :) :) Nagyon vicces vagy tesó
2023. jan. 27. 14:20
 25/54 anonim ***** válasza:
59%
Egy dara ellenérved nincs, ezért személyeskedsz, sokat el mond rólad :D
2023. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
mi ellen kellene érvelnem? XD
2023. jan. 27. 14:23
 27/54 A kérdező kommentje:
mi az a dara? magyarul nem megy tesó? XD
2023. jan. 27. 14:24
 28/54 anonim ***** válasza:
56%

#27 ki maradt egy b betű, ez a szinted, hogy te ezen nevetsz?xd


Lebutítom neked, figyelj.


Te ezt írtad: "használják őket mint a wc papírt, meg hogy a nagy százalék nem r@banc."


Egy barátnő, aki azt hiszi párkapcsolatban vannak, hogy lehetne r.banc és hogy lehet használva?

Egy menyasszony hogy lehet r.banc és hogy lehet használva?

A nő akivel megegyeztek, hogy csak szexkapcsolat(a szerető, aki szintén azt hiszi, ő az egyetlen) az hogy lenne r.banc és használva?


Én erre kérdeztem rá, erre te lehülyéztél, tehát elkezdtél személyeskedni a kérdést pedig teljesen kikerülted.

Ennél egyszerűbben nem tudom ezt elmagyarázni.

2023. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
44%

Ez konkrétan kivitelezhetetlen.

Ha van barátnő meg menyasszony is, ha az összeköltözést véletlenül egyik sem igényli, a napokig együtt alvást biztosan, (együtt alvást a szerető is) és ha valamelyiknél van napokig, a többi úgyis problémázik ezen, hogy menjen már át.

Ennyi nővel, főleg mindegyik más város, ezt lehetetlen megoldani időben.

Konkrétan a hímribinek nincs is akkor élete, munka után folyton valamelyik nő lakásán van.

Azt se hiszem el, hogy egyik nő sem akar a lakására felmenni, egyik sem akarja hogy bemutassák a szülőknek, stb.

Vagy a kérdés kamu, vagy a szétdugott hímribinek nagy a fantáziája :D

2023. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

#28 "használják őket mint a wc papírt, meg hogy a nagy százalék nem r@banc."

Ezt a 14-esnek válaszoltam, de hát még ahhoz is hülye vagy bro, hogy összerakd a képet. XD

2023. jan. 27. 14:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!