Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő míg egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő míg egy hosszú viszonyt elengedtettek,hogy nem gondolatok a másikra ?

Figyelt kérdés
Már nem müködöt a szeretösdi én bele szeretem,de Ö belém nem, Ö csak szexet szeretett volna én többre vágytam, hogy felejcsemel

2023. jan. 28. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 7 év. De ha rá gondolok még mindig ő a top. Viszont már bele tudok szeretni másba.
2023. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom a kérdező az Nő.

Sajnos velem is előfordult, hogy csak szexet szerettem volna. Ez viszont nálam átalakult érzelemé, amit nem vallottam be a Nőnek.

Vége lett. Nekem nagyon hiányzik, ha rá gondolok (ez szerencsére egyre ritkábban fordul elő), de szerintem ez meg marad egész életemre. Hogy "Ő" mit érez sajnos nem tudom. Azt viszont sejtem, hagytam nyomot az életében.

2023. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

#2:

De miért nem vallottad be neki az érzelmeidet?

Mit veszítettél volna?

2023. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 igen Nő vagyok, vele is pont ez történt! Mennyi ideig voltatok együtt?
2023. jan. 28. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

#3-#4

Kicsit bonyolult, ezért részletekbe nem mennék bele, csupán ami lényeges.

Story on-line kapcsolatról szólt. Semmi testiséggel nem párosult, csak megfogott. Előbb a külső, majd idővel a belső. Tisztában vagyok vele, bár írni soha nem írt ilyet, de benne is kialakultak bizonyos érzelmek. Viszont mind kettőnknek van párja. A másik pedig, hogy elég húzós nagyságú korkülönbség volt kettőnk között.

2023. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ hogy milyen kötődésű vagy.

Van aki lazábban kötődik a másikhoz, van aki erősebben. Minden ember más.

Nem is való mindenkinek a szeretői "kapcsolat". Van aki ki tudja zárni az érzelmeit és csak a szex miatt van benne, ő nyilván könnyebben túllép ezen az egészen. Aki meg nem képes szerelem vagy érzelmek nélkül szexelni, ő nehezebben fogja elengedni a másikat.

Nekem konkrétan két évig tartott (de úgy hogy nem láttuk egymást, és nem tartottuk a kapcsolatot).

2023. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Ebbe a szeretői játékba sokan beleesnek és sokan megszívják..és hiba a tanács, úgy is belemegy az ember...


Szóval 1 naptól ---- évekig.,

2023. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Én még így 7 év távlatában és néha rágondolva matyizok. Soha nem volt olyan jó nőm emberileg, sem ágyban, mint ő. Már elfogadtam a tényt, hogy a feleségem sem lesz a nyomában sem, de ettől még lehetek boldog. Főleg, hogy az én hülyeségem miatt ment vissza az exéhez, akivel azóta családot alapítottak, nyilván az is rájött, hogy ő sem találna nála jobbat. Ezért gyógyult a seb talán olyan lassan.
2023. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfelejteni soha nem lehet teljesen. Az érzelmek csitulhatnak, talán el is múlhatnak idővel,de ennyi.
2023. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Mai napig hiányzik. Mindenben tökèletes volt. Pláne hogy 3 házzal lakik arèbb.
2023. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!