Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lenne itt valaki, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne itt valaki, esetleg férfi vagy nő, akit már megcsaltak, de sikerült rendezniük a dolgot és tovább működött a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátnőm csalt meg engem, és privátban szeretném leírni a dolgokat.

Szeretnék más szemszögből is rálátni a dolgokra, hogy mások, hogy látták, hogy fogadták, hogy rendezték.

Ha lenne kedved és időd erről beszélni velem, megosztani a dolgot, és meghallgatnád pár kérdésemet, írj egy privátot nekem. Köszönöm.


2023. febr. 24. 16:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha el tudsz vonatkoztatni attól, ahogy mondani szokták ,hogy amikor kicsúszott a másik farka belőle, akkor a saját kezével csúsztatta vissza, akkor hajrá.


Az én szememben egy ócska utolsó r!banc lenne, és eltörlődne minden, amit eddig közösen átéltünk, amit éreztem. Ennél nagyobb árulást....

2023. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tolonganak a siker sztorik.
2023. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Férfi vagy nő mert 3. Opció nincs.
2023. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
Van rengeteg, anyám párterapeuta. Ha kellő önismerettel es onkritikaval rendelkezik a pár, simán tovább lehet lépni. De ehhez mindketten kelletek.
2023. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Én kellő önismerettel és önkritikával rendelkezem, de az undort képtelen voltam legyőzni, hogy más nőkből járt haza. Így tovább léptem. A bíróságra. Ettől tökéletesebb döntést nem is hozhattam volna. A helyzet azóta sem változott, csak mostmár nem engem csal.
2023. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#14!

De anyádék elváltak gondolom😁. Pár terapeuta sem tud segíteni ilyen gondokon,mind pénz és idő kidobás.

2023. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem, szüleim boldog házasok 30 éve, egyébként úgy, hogy náluk is volt megcsalas. :D


Ez mindig helyzetfüggő. Van az a helyzet amikor tényleg szimplán egy szemét a másik, de van amikor a megcsalt fel is nyakig sáros a dologban, és a megcsalas csak egy tünet, egy kiessett funkció pótlása. Ilyenkor érdemes mérlegelni.

2023. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem érdekel, akármilyen kifogásokkal áll elő a másik, hogy miért. Nem ez a kezelése, hogy félrekúr. Ha hibás voltam, akkor tanulok belőle, de más mellett fogom alkalmazni a tanultakat. Egy ilyen ember végleg leírja magát előttem. Innen nincsen visszaút sohasem. Én nem bocsátok meg az ellenem vétkezőknek. Azt meghagyom a vallásosaknak meg az egyedül lenni képteleneknek.
2023. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, én leszarom, hogy ki bocsát meg és ki nem, leirtam, hogy nagyon sokan jól is ki tudnak ebből jönni, ugyanis ez volt a kérdés.
2023. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
Annak biztosan sikertörténet, aki teljes mértékben függ a másiktól.
2023. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!