Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha titeket megcsalnának akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titeket megcsalnának akkor segitene a megbocsájtáson ha kapnátok egy szabad kártyát? Attól jobban éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 07:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Nekem igen. Ha folytatni akarnám a kapcsolatot szükségem lenne arra, hogy a továbbiakban ne a megalázott fél legyek hanem egyenrangú. Ezért megtenném valakivel akivel amúgy is van köztünk izzás, ilyen pasik mindig vannak a környezetemben akkor is ha párkapcsolatban vagyok. Ha viszont nem akarnám a kapcsolatot akkor nyilván inkább kidobnám ilyen hülyeségek helyett.
2023. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez személyiségfüggő hogy ki hogy áll ehhez a témához.

Aki engem megcsal azt elkönyvelem úgy hogy nem szeret, nem tisztel, nem becsül meg, nem látja az értékeimet hiszen gondolt egyet és megcsalt.

Én onnantól már nem tudok benne megbízni, hiába adna nekem "szabad kártyát".

Ettől még az alapprobléma nem oldódna meg, ezzel csak elfednénk azt hogy miért jutott el a kapcsolatunk arra a pontra hogy megcsaljon.

De sokan vannak akik megbocsátanak és élnek tovább mintha misem történt volna. Én nem vagyok ilyen, nekem nem menne tovább együtt.

2023. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Mert az egyenértékűvé tenné azt hogy a férj nyitott kapcsolatot akar. Nyilván monogámnak egy engedélyezett bosszú légyott semmilyen fajta vigaszt nem nyújtana.


Aki megcsalt így döntött az valójában nem is akarta megbeszélni a párkapcsolati problémát az inkább menjen a másikhoz vagy a harmadikhoz vagy a többihez.

2023. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezném jobban magam, nem is élnék vele. Aki megcsal, az tőlem kap végleges szabad kártyát.
2023. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy tábla csokitól jobban érezném magam.
2023. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha 1x megcsalt akkor máskor is meg fogja tenni. Amikor csak alkalma lesz rá.
2023. márc. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem. Eldönteném, megbocsátok-e, de én nem tenném meg bosszúból soha!
2023. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!