Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők voltatok már munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők voltatok már munkahelyi szeretői kapcsolatban, mi lett a történetetek vége, kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés

Kolléganőmmel mindig megértettük egymást, nevettünk egymás viccein, elkezdtem hülyeségből flörtölni vele, voltak kosza érintései felém, amit nem értettem mivel kapcsolatba van, addig sose mentem el.


Aztán rám mozdult a raktárban és kialakult egy vonzalom egy kötödés, sokszor ejt el olyan mondatokat.


- Hogy alig várta, hogy dolgozni jöhessen az irodába, megörül az illatomtól és kivisz a női mosdóba.

- Meg, hogy le akar feküdni velem... 10 perc múlva meg közli, túl gyorsan haladunk.


Az első és második nap volt, az mikor sokat voltunk együtt csók+tapi és alig bírtam vele.


Aztán kitalálta nem szabad ennyit együtt lennünk, 4-5x szokott lenni 2-3 perc. 8 óra alatt.


Hétvégente sose ér rá, arra hivatkozik eleget látjuk egymást a munkahelyen... meg fogom unni, neki program van.


Meg mitmond a párjának, bezzeg a barátnőivel el tud menni hétvégézni.


25F, 28L



2023. márc. 12. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezredjére is: qrva a csaj és az orrodnál fogva vezet,ennyi...
2023. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így-így.
2023. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy hülye p.

Próbál veled kavarni, de közben meg vissza horkol, nehogy k@rv tartsd.

Ezen mit nem értesz?

Sanszos hogy van is valakije.

Igazábol azt szeretnéd hogy reményt adjunk neked, miért lesz nagyon jó majd?

Nem lesz az.

Ez csak összezavar Téged.

A csaj meg úgy viselkedik mint egy tini.

És veled úgy látszik meg is lehet csinálni...

2023. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el a pasijának, utána egyből rá fog érni egész hétvégén a csaj.
2023. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem voltam. Viszont az lb-m volt. 4 évig tartott neki. Ők mindketten házasok voltak. Baratnom vált volna a férfi nem. Vége lett náluk a nagy szerelemnek.
2023. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
93%
Férfiként írom. Kerüld az ilyet.
2023. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Naív gyerek vagy. Nőj fel.

Játszik, kell a hiúságának, hogy epekedsz utána.

Hülye liba.

Legyen tartásod. Felé se nézz.

Akkor majd eszi a fene utánad, de tarts ki vele szemben, mert amúgy nem kellesz neki.

2023. márc. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem kellesz neki igazán, csak hülyére vesz. Felejtsd el.
2023. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
91%

nem csaj vagyok de én is voltam többször is ilyen helyzetben és sokszor nem én kezdeményeztem. meg is voltam lepődve és igazából el is gondolkodtatott a tény hogy milyen beállítottságú lányok ha ilyeneket a párjuk mellett megtesznek. na de ezen tapasztalataim alapján tudom rangsorolni ezeket a heylzeteket. 3 típusa van ennek. 1. típus aki valamilyen szinten unja a kapcsolatot amiben van de szakítani nem akar,mert annyira beleszokott abba a kapcsoaltba amiben van hogy el se tudja képzelni magát anélkül,de vágyik az új dolgokra és kifelé is kacsint,jeleket ad,szeret flörtölni viszont nem biztos magában és abban sem mit is akar. Ő az aki bele is tud(na) szeretni az emberbe ha úgy érzi stabil lábakon állna az új kapcsolat de ehhez bizonyítani kell neki. egyébként ez is tud hasonló dolgokat szülni mint amilyen helyzetben te is vagy. a 2. típus az aki ha nem is unja a kapcsolatot amiben van de nem szereti ha korlátozva van és éppenúgy vágyik az új impulzusokra ..Ő az a típus aki határozottan csak szexet akar és éppen nem érdekli hogy te milyen érzéseket táplálsz irányában . akár le is szögzheti már az elején hogy csak szex és más semmi . a 3. típus Ő az akivel vigyázni kell mert veszélyes. nem vágyik másra csak a figyelemre. flörtöl ,jeleket ad .húzza az agyad, egyszer eldob máskor elhúzza a mézesmadzagot ,kihasznál és ez a kapcsolat semmiképpen sem záródhat happy end-el . te leszel a lekinyomorék mert beleszerettél és a hibás is mert egy olyan valakivel kuytultál a háttérben akinek van valakije és ezt még a fejedhez is vághatja . tehát úgy rángathat ahogy akar.


döntsd el melyik helyzetben lehetsz ezzel a lánnyal és próbálj racionálisan látni magad és azt amiben vagy .értékeld at ezt az egészet magadban és aszerint cselekedj még akkor is ha el kell engedd a lányt. ez az én "nemkért" javaslatom

2023. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nonek ez kaland, semmi komoly, fogd feltenis kalandnak!
2023. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!