Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóljak a szomszéd nőnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a szomszéd nőnek hogy pasija fent van tinderen?

Figyelt kérdés
Húgom tegnap meglátta tinderezés közben a szomszéd ferfit...
2023. márc. 26. 16:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

Aki felteszi magát fényképpel a Tinderre, miközben nős, azt én nem mondanám tapintatosnak. Lehetne ezt úgy is csinálni, hogy nyilvánosan ne alázza meg a családját. Azért a gerinctelenségnek is vannak fokozatai...

Ha a nő tud róla, akkor úgyis mindegy. Ha meg nem tudott, legalább esélyt kap rá, hogy tegyen az ellen, hogy az egész világ előtt megalázza egy gyökér.

2023. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%

Ha magadat félted, akkor csinálj kamu emailt, vagy kamu face fiókot és azon küld át.

Minden joga megvan a nőnek, megtudni, hogy a egy r.banc a férje.

2023. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
Persze!
2023. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
Fotozd le a pasit a tinder applikacioban!! Kulonben azt hiszi,kitalaltad…
2023. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
Értesíteném névtelenül.
2023. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is fent van egy kollégám, aki nős. Eszembe nem jutna foglalkozni vele, még munkahelyen se említeném meg senkinek. Ha fotóval, lakóhellyel vállalta ezt, akkor a kockázattal is tisztában van.
2023. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
49%
Én is szólnék, főleg ha jóban vagyunk. Én is örülnék neki, ha hasonló esetben engem figyelmeztetnének.
2023. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudni milyen kapcsolatban vannak.Lehet,hogy nyitott a kapcsolat és mindkét fél megcsalja egymást.Egyébként,ha jóban vagytok akkor valamilyen titkos módon elnondhatod neki,de nem lenne jó,ha kiderülne,hogy te adtad át ezt az infót.
2023. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkepp mondd el!! Akar nevtelenul is, de mondd el
2023. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Semmiképpen se mondd el, sem névtelenül, sem névvel. Nem csupán görénység, de hihetetlenül proli dolog is kéretlenül mások ügyébe avatkozni, kivéve, ha az illető testi épsége, egészsége veszélyben van. Ezt a vamzerkodást nagyjából a Barátok közt suttyó prolijaitól várja az ember.

Persze ha a te szinted ez, hajrá.

2023. márc. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!