Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm megcsalt engem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt engem egy másik lánnyal, próbált mentegetőzni hogy csupán fantasy szerepjátékot játszanak, de én sajnos nem tudok már hinni neki, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Szeretném elmondani, hogy most is sírva írom le ezeket a sorokat, teljesen ki vagyok akadva. Én 24 éves srác vagyok, a barátnőm pedig egy 23 éves lány. Ő és én eddig 1 éve voltunk párkapcsolatban. Nagyon boldogok voltunk, imádtunk egymást és tényleg úgy éreztem, ő az igazi. A barátnőm kreatív lélek, mert ő nagyon szereti a fantasy világát. Nagyon sokat fest tündéreket, angyalokat, illetve szereti a fantasy szerepjátékokat is. Én is játszottam már vele szerepjátékot, sőt! Volt, hogy mindketten beöltöztünk fantasy jelmezbe.


Sajnos azonban hihetetlen mértékben csalódtam benne. Sajnos az történt, hogy rádöbbentem, megcsalt engem egy másik nővel. Totálisan kikészültem mentálisan, idegroncs lettem.


Az történt, hogy hétvégén együtt voltunk, ahogy mindig is szoktunk hétvégente. Én is és ő is a szüleivel lakik. Az én szüleim most nincsenek otthon, 1 hétre elmentek pihenni, kikapcsolódni. A barátnőm és én teljes nyugalomban tudtunk lenni kettesben. Nagyon jól éreztük magunkat hétvégén. Szombat este a barátnőm elment fürödni, addig pedig átvettem tőle a számítógépet. A Facebook programot elől hagyta, nem zárta be. (Amikor nincs gépnél a barátnőm, mindig kilép a Facebook profiljából.) A gépen ott volt megnyitva a Facebook profilja. Esküszöm, eszem ágában nem volt nézelődni az üzenetei között (hiszen a magánszféra mindenkinek jár), de valami nagyon bizarr üzenetet láttam, amit éppen egy másik lány írt a barátnőmnek:


"Puszillak Drágám, imádlak téged! Nagyon szeretlek téged, alig várom hogy újra veled aludjak. A legutóbbi szeretkezés szuper volt, a legközelebbi isteni lesz! Aludj jól Kincsem!"


Nem hittem a szememnek, amit látok. Mondom magamban, ez csak valami furcsa vicc lehet. Ez nem lehet valódi, ez csak tévedés lehet, folyamatosan ezt mondogattam magamban. Erőt vettem magamon, visszakeresgéltem a korábbi párbeszédeiket és ilyesmiket láttam:


"Gyönyörű nő vagy, imádom a tested!", "Köszönöm a legutóbbi éjszakát veled, csodás volt!", "Veled a legjobb a szex!" és "Olyan sok orgazmust adtál nekem!", illetve, "A csókod annyira kellemes!" stb...


De ez még nem minden. A lánnyal való chat üzenetei között láttam olyan fotókat, ahol mindketten be voltak öltözve fantasy jelmezben és csókolóztak egymással! Nem hittem a szememnek, azt hittem rosszul látok. De nem, tényleg csókolóztak egymással, amikor mindketten fantasy jelmezben voltak! A saját szememmel láttam ezeket a fényképeket a chat üzentek között!


Teljesen kikészültem mentálisan, elkezdtem sírni. Nem értettem, mi történik. A barátnőm végzett a fürdéssel és amikor odajött hozzám a számítógéphez, látta rajtam, nem vagyok jól. Megkérdezte, mi a baj, miért sírok. Azt mondtam neki, hogy beszélnünk kell valami fontosról. Mondta a barátnőm, hogy rendben, beszéljünk róla. Megkérdeztem tőle, hogy ő mindig hűséges volt-e hozzám? A barátnőm azonnal mondta, hogy igen, sose csalna meg engem. Megkérdeztem tőle, hogy ez biztosan így van? A barátnőm azt mondta, neki csak rám van szüksége, nem tudja elképzelni az életét nélkülem.


Ekkor erőt vettem magamon, megnyitottam a számítógépen a Facebook programot és megkérdeztem tőle, hogy akkor ez mégis micsoda? Mi ez a beszélgetése egy másik lánnyal? Miért beszéltek egymással arról, hogy ők szexelnek és orgazmust adnak egymásnak? És hogy miért csókolóztak egymással fényképeken, amikor mindketten fantasy jelmezt viseltek?


A barátnőm elsápadt és megdermedt. Azt mondta, itt csak egy félreértés történt, ez nem komoly dolog a barátnőjével. Hogy ez csupán egy fantasy szerepjáték köztük. Azt mondta a barátnőm, hogy csupán a fantasy szerepjáték kedvéért eljátszották, hogy ők ketten feleségei egymásnak egy mesebeli világban. A csókolózós fényképek pedig szintén a fantasy szerepjáték részei voltak, azért viseltek mindketten jelmezt.


Magához ölelt a barátnőm és azt mondta, hogy nekem nem kell félnem, ő hűséges hozzám, ez csupán egy játék a barátnőjével. Én őszintén szerettem volna hinni neki, de egyszerűen nem ment... Nem tudtam elhinni, hogy a barátnőm igazat mond. Szomorú voltam és megkértem, hogy kivételesen ne aludjunk egymással este. Én a nappaliban aludtam, ő pedig a hálószobámban. Borzalmasan nehezen tudtam elaludni.


Reggel odajött hozzám. Átölelt amikor felébredtem. Elnézést kért tőlem, amiért kellemetlenséget okozott nekem. Megkérdeztem tőle ismét, hogy akkor tényleg nem csalt-e meg engem? Ő azt mondta, hogy nem, ez csupán egy fantasy szerepjáték volt a barátnőjével.


Azóta nagyon magam alatt vagyok. Mit tegyek? Higgyek a barátnőmnek, hogy ez csupán egy fantasy szerepjáték ezzel a barátnőjével? De ha csupán játék köztük a dolog, akkor miért csókolóztak egymással? Igaza van-e a barátnőmnek, hogy ez csupán egy fantasy szerepjáték és nem komoly dolog?



2023. ápr. 17. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

ilyen hosszút nem fogok elolvasni


szállj be harmadiknak

2023. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Keress te is játszótársakat, és minden rendben lesz!
2023. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Hans Pötterman ***** válasza:
26%
Hülye,ne picsogj,ez egy rohadt jó alkalom, vedd rá hogy illesszen be téged is valahogy a fantasy világába és akár lehet egy hármas belőle...
2023. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A vérében van, ez nem fog változni.
2023. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Hans Pötterman ***** válasza:
20%
Ahelyett hogy sipákolsz találd meg a szituban rejlő hatalmas lehetőségeket. Hajrá!
2023. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Örülj neki, hogy kiderült, ez egy áldás...


Dobbants, és vissza se nézz..

2023. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki!
2023. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen művész lélek típus aki szét van csúszva és állandóan ömlik belőle a fűszag és csak hagyták felnövekedni a maga módján ahogy sikerül alapon?

Ha ez nem a te agyad szüleménye amiben kételkedek akkor ne sokat gondolkodj a letiltom a pcsába és taka amerre lát.

2023. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

Kérd meg hogy had nézhesd amig csinálják. Ha megengedik szállj is be.

Egyszer élünk!

2023. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Azta micsoda segítő szándékú válaszok....már meg se lepődök ezen az oldalon.

Kérdező én nem hinnék neki. Olyan ez mint a fiú lány barátságnál a süket duma hogy csak barátok. Én is beleszaladtam már ilyenbe. Hagyd a fenébe és keress olyat aki megbecsül téged és nem valami gyerekes kifogást keres kibúvónak.

2023. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!