Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig tagadtok ha lebukás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tagadtok ha lebukás szélére kerültök?

Figyelt kérdés
Adott egy csaj, párkapcsolatban, munkahelyéből fakadóan körbeveszik férfiak, egyik csapja a szelet, szerelmes lesz, párját szexuálisan hanyagolja és elutasítja, az új taggal eljárnak nappal félreeső helyekre, este félreeső utcába beszélgetni autóban. De azt mondja nem volt semmi. Csak egyik este később szex 1x, amit bevallott. Meg lett bocsátva de nehezen. Korábban semmi utána semmi mert a csávó nem tett további lépéseket. Ez mennyire hihető? Vagy csak nem akar további vitákat vagy szakítást? Csajok nem tudtok őszinték lenni ha a másik rákérdez?

2023. jún. 21. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Biztos volt csók is korábban.
Biztos volt cumi is korábban.
Biztos volt szex is korábban.
Ha nem vall be többet lehet ennyi volt.
31 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Én elvesztettem a fonalat a “meddig” kérdőszónál…
2023. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Jól értem Te vagy a srác, és a csajod megcsalt egyszer a munkatársával? És az a kérdés hogy vajon volt-e többször is?

Ha megcsalt, és Te ezekután nem bízol benne, inkább menjetek szét, mert ez így későbbiekben sem fogsz bízni benne.. szerintem.

2023. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Azok annyiszor dugtak ahányszor elmentek kocsival "beszélni". Többet járt már benne mint te.. :D
2023. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sajnos többször történt meg
2023. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
És te kielégítetted ezelőtt rendesen, vagy nem kapott semmit és azért ment félre? Nyilván nem védem a csajt, a meg salaš mindkét nem esetében bűn és nem megbocsájtható.
2023. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ismeretségi körömben van. 1 szex azt mondom oké hihető, de hogy még cumi sem volt előtte kettesben, az már furi. Akkor miért mondta el, hogy voltak előtte is kettesben? Cumi az könnyebben megy a nőknek, főleg a csók, és pont ezek maradtak volna el??

Szerintem hihetetlen, logikátlan férfi ésszel, ezt mondom az érintettnek is. Ő hisz, mert akkor nem mondta volna el szerinte azt se hogy voltak kettesben beszélgetni. Szerelmi fellángolás volt. A bókok meg tudnak bárkit szédíteni ezt is értem.

2023. jún. 21. 19:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként előbb szexelek, minthogy orálisan kielégítsek valakit és szerintem sokan vagyunk ezzel így, mert ha már eljutok oda, hogy szexuális kapcsolatba kerülök valakivel, akkor szeretném én is élvezni.
2023. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de nekem a cumi nem olyan fontos dolog. Volt már ilyen az életben nem egyszer, hogy egyből dugás lett, cumi pedig nem volt előtte.
2023. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#1 Konkrétan azzal a szóval mi a gond? Megnehezíti a kérdés értelmezését? Máshol is végig okoskodsz? Vagy csak engem tiszteltél meg?

Ha már idézed, akkor figyelj a pontosságra is "Meddig".

Mások meg miért érzik úgy, hogy egy ilyen értelmetlen hozzászóló mögé be kell állni?

Talán érthetetlen volt a kérdés?

Szánalmas az #1, meg aki szerint az hasznos válasz, az is. Mert ugye olvasták a szabályzatot és a válaszokat hasznosság alapján értékelik, ugye?

2023. jún. 21. 19:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Okos ember már felkészül a hazugságra valami "előhazugsággal", lehetőleg 4-5 kibúvódumát bekészítve, amiből a legjobb 3 teljesen hihető is.
2023. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!