Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, hogyan derült ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan derült ki, hogy a pasitok fiúkkal is szexel, es tart e még a kapcsolat, hogyan ért véget ?

Figyelt kérdés
Haragudtatok e rá, hogy nem volt őszinte elejétől es megvezetett? Es hogy túl kesőn derült ki a hajlama?
2023. jún. 25. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Előttem volt dolga pasival, tudok róla és nem lenne ellenemre, ha hámasban csinálnánk. Kettesben pasival nem is akarná.
2023. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miert nem akarná, 1 es mert akkor be kene ismerje magának hogy minimum biszex? Így meg hogy ott vagy te is, akkor már nem olyan ciki szerinte
2023. jún. 25. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ő tudja magáról, hogy vannak biszex vágyai, de amúgy nagyon enyhék, egy csomó mindenre nem vágyik. Én esküszöm, többet el tudnék képzelni, hogy mit csinálhatnának egymással egy pasival egy hármasban, mint ő. 😀 És pont ezért nem vágyik kettesre, egyrészt mert pont olyasmikre vágyik, amihez kell nő is, másrészt pasival elég egyoldalú lenne a dolog.
2023. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha vágysz 3 ik pasira, az mar jelenti azt hogy a kielegulesed vele gyenge, es ilyen formában “legális” lenne a mas férfi farka.

Ha ki lennél elégülve rendesen hidd el h nem vágynál másra.

Es a 3 ik farok is biszex lenne, attól se varj csodát

2023. jún. 25. 11:36
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez hülyeség, tökéletesen kielégít a párom. De már előtte is izgattak bennünket ezek a dolgok, hogy összejöttünk volna, akkor miért ne élhetnénk meg olyasmit az amúgy több mint kielégítő szexuális életünk mellett, amire mindketten vágyunk?
2023. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Újabban a meleg neve biszex. Ha mar képes 2 percig túrkálni egy nőben, attól már szinte heteró
2023. jún. 25. 11:44
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Az én pasim volt más pasival előttem, gyenge biszex hajlama van. Többször voltunk 3-asban más biszex pasival, vagy 4-esben biszex párral.


Engem más csaj nem igazán vonz, de ha a másik lány szeretne valamit csinálni azt szoktam hagyni és élvezni. Pasim sem akar csak egy pasival lenni.

2023. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

6: teljesen tévúton jársz. A párom többezerszer szexelt nővel életében, velem is évek óta sok százszor. Hatalmas potenciával rendelkezik, naponta többször megdug, egy menet után azonnal újra áll a farka.

Életében kétszer volt biszex élménye, hármas szexben, évekkel ezelőtt. Azóta sem kereste ezt az élményt, csak beszélünk róla, hogy csinálhatnánk mi is hármasban, de én jobban szorgalmazom, mint ő. Benne van, de én gyakrabban hozom fel a témát. Amúgy tényleg nagyon enyhe biszex vágyai vannak, alig vállalna be valamit pasival.

2023. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Úgy hogy megbeszéltük, de csak 3-asban éljük meg, vagy párcserénél. Ha a tudtom nélkül tenné az ugyanúgy félrelépés mintha nővel tenné.
2023. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Onnan tudtam meg, hogy gyanús lett, hogy mindig úgy szellentett, hogy phááá... és a végére jártam. xD
2023. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!