Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexeltél már rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már rendszeresen kollégával/kolléganővel, úgy hogy volt mellette kapcsolatod, mi lett a storytok vége?

Figyelt kérdés

Fél éve csináljuk már kolléganővel ezt a dolgot, idősebb a férje és félig a sírba van, kevés náluk a szex 1-2 havonta de ő még fiatal és vannak igényei.


Nem tervezem sokáig csinálni, de az a baj, hogy én többet akarok, amíg ő nem...



2023. jún. 28. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos még nem volt de szívesen

Kipróbálnám!

46 f

2023. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Más okból szakítottunk a párommal, de a szeretőm nem akart többet.
2023. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Mindkettőnknek volt párkapcsolata. Amiatt lett vége, mert én munkahelyet váltottam.

F.

2023. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nem is tervezem.

Megvárom amíg nem vagyunk már kollégák és párkapcsolat amikor nem működik inkább szakítok.


Egyik exkollégámmal összejárunk netflixezni amikor egyikőnk sincs kapcsolatban és unatkozunk.

Nagyjából 8 éve ismerjük egymást, szoktunk róla beszélgetni de egyikünk sem szeretné komolyabbra fordítani.

2023. jún. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy miért tartjátok ennyire normálisnak a szerető tartását?

Ha a ti párotok csinálná ezt, egyből repülne és még ti lennétek megsértődve..

2023. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

5 ez egy letezo es gyakori dolog.


Mit kellene tenni?

Fujjigni, elitelni?

2023. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem lett vége a storynak. A rendszeresség túlzás, mert pár havonta tudunk összehozni egy alkalmat. Mindketten házasok. Erős a vonzalom egymás iránt, ezért jött létre a szeretői kapcsolat. De mindketten helyén kezeljük a dolgot, nincs felesleges kockáztatás.
2023. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

6. Igen,tudom hogy létező és gyakori dolog,de ettől függetlenül akkor sem normális szerintem.

Nem mondtam hogy "fujjogni" kell,szimplán az én értékrendembe ez sosem fog beleférni.


Mást meg nyilván nem ítélek el ezmiatt,mert nem járok a cipőjében..

2023. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
5. Én sem értem, hol lett az agyba-főbe csalás elfogadott.
2023. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

#8

Nem biztos, hogy rád gondolt a 6-os válaszoló.


Viszont mégis lepontoztak pl engem is. Pedig az adott kérdés szempontjából teljesen releváns, és őszinte választ írtam. Én úgy gondolom, hogy emiatt hasznos volt a válaszom.


Mégis 14%-ra vagyok lepontozva. Pedig az a gomb nem szimpátia/ellenszenv közlésére van kitalálva.

Arról nem is beszélve, hogy 20 évvel ezelőtti dologról írtam. Most meg évek óta házasságban élek, és hűséges vagyok.

(3-as válaszoló)

2023. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!