Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennek mi értelme van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Azokhoz is szól a kérdés akik már csalták meg a párjukat.

Megcsalja rendszeresen a párját mással, de kapcsolatban mégis a megcsalt féllel szeretne lenni. Ha megcsalja valakivel, ráadásul rendszeresen, ezek szerint az a férfi/nő is tetszik neki, akivel csal, miért ragaszkodnak ezek az emberek mégis inkább ahhoz, akit megcsalnak?



2023. júl. 8. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert a szex egy dolog.

Szeretem a 66 éves páromat.

2023. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fix (megcsalt) partner kell nekik, mert őt már ismerik, összecsiszolódtak valamelyest, és vele már kialakult egy megszokott dinamika. Hiába szar valami, de ha úgymond "ismerős", inkább ahhoz fognak ragaszkodni, nem az újhoz.
2023. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy van ahogyan a kettes írta, megszokás, összecsiszolódás.. azért mert megcsaljuk, nem feltétlen akarjuk dobni egy másikért. A megcsalás csak szex, mondjuk lehet néha több is, de akkor is inkább ahhoz ragaszkodunk akit ismerünk, nem feltétlen dobjuk fel a kapcsolatunk más miatt. L :)
2023. júl. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én egyből dobtam, hogy megcsaltam, mert az azt jelenti, hogy a kapcsolatnak vége, mert szar
2023. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha állandó a harmadik(évek),az a házasság, kapcsolat az már csak tömény, híg sz@rban élés.
2023. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!