Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik szeretőkből lettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretőkből lettek házastársak, hogyan alakult a sorsotok?

Figyelt kérdés

Mindketten 13 éves házasságot rúgunk fel, nem így terveztük, de így alakult.

Akik mentették és együtt tovább léptek, hogy csinálták? Mit történt? Lett újabb félrelépés?



2023. júl. 8. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Én a 66 éves párommal hamar szét mentem, pedig jól indult...
2023. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Megdugtam párszor, majd megkértem a kezet.
2023. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem is lesz félrelépés egyik oldalról se, bizalmatlanság lesz, hiszen mindketten hűtlen fajták vagytok...
2023. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Sose bíztam se magamban se a szeretőimben.

Aki képes arra hogy fapofával hazamenjen a szeretőjétől a hitveséhez az bármikor megteszi bárkivel.

A szeretőim is csaltak és én is őket. Ez a viszony nem a hűségről szól.

Hasonlókra számíthatsz. Amint elkezd laposodni a szex újabb partner lesz a képben.

2023. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Csak a baráti körömből tudnék pár példát. Az új kapcsolatukra mindannyian panaszkodnak. Jobb volt a régi megszokott. A szerető csak addig izgalmas, amíg szeretői státuszban van....
2023. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem működhet. De ehhez az kell,hogy ti ketten meneküljetek a rosszból.

Az én volt férjem alkesz volt,és mindent elivott. A mostani párom felesége pedig csalta őt agyba főbe. Mi ketten pedig nem akartunk mást,csak egy tisztességes párt. És azok lettünk.

Maga a szerelem nem elég. Kell valami,ami miatt felrúgnád a mostani kapcsolatod. 13 év után már hülye aki a másikban csak a szépet látja.

2023. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi elváltunk mindketten, később összeházasodtunk, és a férjem haláláig együtt maradtunk. Egyikünk első házassága sem volt hosszú, a férjemé 3 éves, az enyém 4 éves volt, és már felbomlófélben volt mind a kettő.
2023. júl. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez baromság, hogy mindkettő hűtlen, nincs bizalom stb.

Van, hogy x év után találod meg az igazit.

Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni.

Lehet, hogy az elsőt megcsalta a másodikkal, aztán a másodikat nem fogja.

Nem lehet általánosítani. Több tényezős, több emberes dolog.

2023. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A bizalom meg van mindkettőnknek a másik iránt.

Mindkét házasság eleve felbomló félben volt. Nekem van 2 kicsi gyerek, neki nincs. Talán ez aggaszt engem a legjobban.

Olyat találtam benne, amit nem gondoltam hogy létezik.

2023. júl. 9. 11:39
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Tulajdonkeppen szeretoi sosem voltunk egymasnak, nem fekudtunk le egymassal, egyetlen csok csattant el koztunk amig az exeinkkel voltunk. En par nappal kesobb elkoltoztem a volt paromtol, o egy honappal kesobb a volt felesegetol. Az o hazassaguk sem volt az igazi, en pedig boldogtalan voltam a pialos, agressziv exem mellett. Ez volt a covid kezdeten, tehat 2020 tavaszan, azota osszehazasodtunk, gyereket is szeretnenk.

En nem vagyok bizalmatlan, latom ahogy ramnez, nem hidegultunk el egymastol, szerelmesek vagyunk. Ja, es a ferjemnek is van egy gyereke, 5 eves volt amikor mi osszejottunk. Az elso egy evben voltak kirohanasai, de azok sem ellenem iranyultak, engem teljesen elfogadott es szeret is.

2023. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!